Spektakl „Jak wytresować dziewczynkę?”

Spektakl „Jak wytresować dziewczynkę?”

Wakacyjna propozycja dla dzieci i rodziców, którą przygotowali Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego i Warszawski Cyrk Magii i Ściemy.
Spektakl według scenariusza Macieja Łubieńskiego i Michała Walczaka grany jest w namiocie cyrkowym, a nieodłączną jego częścią są elementy sztuki cyrkowej – akrobacje na trapezie i drabince; żonglerka i ewolucje na linie.

Bohaterką przedstawienia jest mała Julia, jedynaczka, której doskonale zorganizowany czas wypełniają wyłącznie obowiązki i nauka. Dziewczynce doskwiera samotność, ale gdy nieoczekiwanie do jej mieszkania wprowadza się trupa szalonych cyrkowców, życie Julii nabiera barw i tempa.

W przedstawieniu grają m.in. Karolina Czarnecka, Lena Piękniewska, Agnieszka Przepiórska oraz młodzi cyrkowcy.
Wartka akcja, bogata warstwa wizualna i energetyczna muzyka na żywo mocno angażują uwagę dzieci, a atmosfera szapito pozostawia niezapomniane wrażenia.

SŁUŻEW
12 lipca (wtorek) i 13 lipca (środa), godz. 19:00
spektakl „Jak wytresować dziewczynkę?” w namiocie cyrkowym przy Służewskim Domu Kultury

Odbiór bezpłatnych wejściówek:
Służewski Dom Kultury, ul. Bacha 15
kasa: pn – pt 10:00 – 16:00; biuro ochrony: pn – pt 16:00 – 19:00, sb – nd 10:00 – 19:00
tel. 22 397 72 71
Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, ul. Jazdów 1 (do 8 lipca)
Odbiór bezpłatnych wejściówek na wszystkie lokalizacje: księgarnia PROSPERO: pn – pt 10:00 – 18:00, sb – nd 12:00-18:00
Tel. 22 501 70 20

Liczba wejściówek jest ograniczona.

Lato w teatrze to ogólnopolski program Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego realizowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Zainicjowany został w 2008 roku. Popularyzuje innowacyjne praktyki z obszaru pedagogiki teatralnej, kształtowania widza teatralnego jako świadomego i aktywnego odbiorcy sztuki oraz budowy platformy wymiany doświadczeń i myśli różnych środowisk odpowiedzialnych za edukację teatralną. Jest jednym z najważniejszych projektów realizowanych przez Dział Pedagogiki Teatru Instytutu Teatralnego.

Grzybu

Komentarze