Spotkanie z Ralphem Kaminskim

Spotkanie z Ralphem Kaminskim

Niezależne Zrzeszenie Studentów UW ma przyjemność zaprosić Was na spotkanie z Ralphem Kaminskim – artystą młodego pokolenia i człowiekiem o niesamowitej wrażliwości ?

Zaledwie rok po wydaniu debiutanckiego albumu, Ralph ma na koncie występy na największych polskich festiwalach – Open’er Festival czy Kraków Live Festival, a także jest w trakcie drugiej trasy koncertowej, w ramach której wyprzedał m.in. warszawskie Palladium.

Teksty i kompozycje, które samodzielnie tworzy, Ralph określa jako „artystyczny pop z elementami muzyki filmowej”. Kamiński jest absolwentem Akademii Muzycznej w Gdańsku, byłym studentem Uniwersytetu Muzycznego CODARTS w Rotterdamie, a także aktorem gdańskiego Teatru Wybrzeże. Pracuje na żywych instrumentach i na scenie nigdy nie jest sam.

Kamiński pracuje z takimi artystami jak Anita Lipnicka czy Patrick the Pan. Na scenie pojawił się też m.in. u boku Katarzyny Nosowskiej, The Dumplings, Meli Koteluk czy Piotra Zioły. Oprócz tego, Ralph jest zarówno scenarzystą, jak i reżyserem własnych teledysków, współpracując przy tym m.in. z Karolem Łakomcem. Wielkim sukcesem ostatnich tygodni jest milionowa liczba wyświetleń klipu do piosenki pt. „Podobno”.

Chcesz wiedzieć, co wspólnego ma Ralph z cyrkiem?
Co łączy go z kanadyjskim reżyserem – Xavierem Dolanem? Dlaczego Warszawa to trochę Nowy Jork i skąd wzięła się miłość do brokatu?
Albo po prostu chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o polskiej alternatywnej scenie muzycznej?
Jeśli na cokolwiek odpowiedziałeś twierdząco – przyjdź na spotkanie, zadaj własne pytanie i zainspiruj się! ?✨

? Kiedy? 14 marca o godz. 18:00
? Gdzie? Instytut Kultury Polskiej UW, sala 5

* ? Zdjęcie na okładce wydarzenia autorstwa Joanna Babiel 3:2 Foto.

Grzybu

Komentarze