Spotkanie z Zeusem

Spotkanie z Zeusem

Niezależne Zrzeszenie Studentów UW ma zaszczyt zaprosić Was wszystkich na wyjątkowe spotkanie z ZEUSEM (Kamilem Rutkowskim), czyli jednym z najlepszych i najbardziej oryginalnych raperów w naszym kraju.

W dniu 23.01.2017 r. o godz. 18:30 zapraszamy wszystkich zainteresowanych do auli A3, Collegium Iuridicum II (ul. Lipowa 4), by razem z nami usłyszeć opowieści Zeusa o kulisach rapowej sceny w Polsce, spytać o jego przepis na dobrą rap-płytę, muzyczne inspiracje czy w końcu o plany na przyszłość i wiele więcej. Nie może Was tam zabraknąć!

Wstęp wolny.


——————

Kim jest Zeus?
Fani polskiego hip-hopu doskonale znają tego artystę. Rocznik ’83, pochodzi z Łodzi, ma na swoim koncie 2 mixtape’y oraz 5 oficjalnych albumów, w tym świetnie przyjęte „Zeus. Nie żyje” i „Zeus. Jest super”, które doszły odpowiednio do 7. i 3. miejsca na OLiSie. Współpracował z wieloma artystami rap-sceny w Polsce, między innymi z Bezczelem, Miuoshem oraz O.S.T.R.

… ale tak naprawdę jest jednym spośród nas. Człowiekiem, który wyznaczył sobie cel i go osiągnął. W wieku 25 lat wydał swój pierwszy solowy album. Od tego czasu słowa jego utworów docierają do serc tysięcy słuchaczy. Staje się tytułowym ,,Siewcą”, który swoimi tekstami daje ludziom ,,światło w ciemności”, zmuszając przy tym do refleksji i wskazując to, czego wcześniej nie dostrzegaliśmy.

Na spotkanie zapraszamy nie tylko fanów Zeusa, ale także tych, którzy niewiele jeszcze o nim wiedzą. To wspaniała okazja do zainspirowania się jego twórczością, bo jak sam mówi w jednym z utworów: ,,[…] nie przychodzę tu by prawić morały, lecz podzielić się tym, co może coś zmienić”.

Spotkanie będzie okazją do zadawania pytań, a uzyskane odpowiedzi być może sprawią, że ktoś, za przykładem Zeusa, ,,nauczy się wypatrywać tęczy, gdy pada”.

Warto skorzystać z przemyśleń i doświadczeń, i tak jak on ,,zmienić swoje życie na lepsze”.

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt do organizatorów:
joanna.ankiewicz@nzs.org.pl
jakub.wnorowski@nzs.org.pl

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze