„Spragnieni Lata” – najbardziej orzeźwiająca trasa koncertowa

„Spragnieni Lata” - najbardziej orzeźwiająca trasa koncertowa

„Spragnieni Lata” – muzycy ruszają w najbardziej orzeźwiającą trasę koncertową w Polsce. Trzecia edycja muzycznego projektu startuje już w czerwcu. Do grona artystów zaproszonych przez Tymona Tymańskiego i markę Cydr Lubelski dołączają Skubas, Julia Marcell i Xxanaxx.

Znakomici wykonawcy będą promować swoje ostatnie krążki i największe przeboje. Melancholijne ballady Skubasa stopią się z rockowym wokalem Julii Marcell, eteryczny głos Klaudii Szafrańskiej popłynie w eter w towarzystwie mocnych tanecznych brzmień Michała Wasilewskiego. A wszystko to na świeżym powietrzu, w ciepłe letnie wieczory.

21.06.2015 Warszawa, „Pomost 511”, start: 16:00, wjazd: Free, występują: Skubas, Xxanaxx, Julia, Gościnnie wystąpią Marika, Tomek Makowiecki

Bilety do kupienia w kasach klubów, przed koncertem i w dniu koncertu!

Powiew świeżości – tak najprościej można scharakteryzować najbliższą odsłonę „Spragnionych Lata”. I to nie tylko dlatego, że fani popularnej trasy koncertowej mogą liczyć na orzeźwienie w postaci mocno schłodzonego Cydru Lubelskiego, ale przede wszystkim dlatego, że na scenie zobaczymy fantastycznych polskich wokalistów, którzy swoją popularność zawdzięczają oryginalności i autentyczności. Nad warstwą muzyczną wydarzenia czuwa Tymon Tymański, Dyrektor Artystyczny „Spragnionych Lata”.

21 czerwca, godz 16:00
Pomost 511
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze