Stand-up Comedy Show W Drukarni: Grzegorz Dolniak & Michał Kutek

Stand-up Comedy Show W Drukarni Grzegorz Dolniak & Michał Kutek

No to wystartowaliśmy ze stand-upem, wszystkich miłośników komedii bez cenzury i granic zapraszamy na nasz piękny taras. Wejście darmowe, a wieczór ze stand-upem rozpoczną:

Grzegorz Dolniak – szczeciński komik na warszawskiej emigracji. Słoik widywany na co dzień w telewizyjnej Dwójce oraz na antenie TVP Rozrywka, gdzie z powodzeniem prowadzi programy i felietony satyryczne. W jego programie pt. „Klamka zapadła” usłyszycie o lenistwie, uzależnieniach, złośliwości rzeczy martwych, relacjach damsko-męskich (szok, czyż nie…). „Klamka zapadła” zabiera również w podróż w czasie, odkrywając absurdy przeszłości, a przynajmniej naszych podręczników do historii…

oraz

Michał Kutek – dowód na to, że za dużo miłości od rodziców to też źle. Skończył studia prawnicze, do teraz męczy go pytanie po co. Pewność siebie równie zmienna jak jego nadwaga, a za wszystkim kryją się tendencje do tycia. Stand-up to dla niego całkiem niezła rozrywka, a przede wszystkim możliwość łajania się jak pójdzie gorzej. Co prawda, kiedyś wygrał jakiś festiwal, ale nawet Ci co się interesują stand-upem nie wiedzą, że taki miał miejsce. Połowa duetu kopanie leżącego.

20 sierpnia
Godzina 20.00
Enter: 0 zł

Grzybu

Komentarze