Stand-up Comedy Show w Drukarni: Jasiek Borkowski & Karol Kopiec

Stand-up Comedy Show w DrukarniJasiek Borkowski & Karol Kopiec

No to wystartowaliśmy ze stand-upem, wszystkich miłośników komedi bez cenzury i granic zapraszamy na nasz piękny taras. Wejście darmowe, a na kolejnym wieczorze ze stand-upem wystąpią:

KAROL KOPIEC
Komik, improwizator na scenie od 2008 roku. Na koncie ma dwa godzinne solowe programy. Najnowszy program nosi tytuł Reset. Prace nad nim trwały od początku 2015 roku i pewnie nie prędko się skończą bo program ciągle żyje i się zmienia. Karol był w różnych telewizjach i jest laureatem praktycznie wszystkich konkursów komediowych w Polsce. Znudziło mu się jednak już bycie ocenianym przez Jury i chce po prostu być. Napisał to bo to może kogoś zainteresować, że coś tam, że nagrody ważne i coś znaczą. Tak i to on pisze o sobie w trzeciej osobie bo to, że niby dystans jest…że to pisała osoba od PR’u – nie!… pisał to Karol czyli ja…
https://www.youtube.com/watch?v=-NE5NgUckFY
https://www.youtube.com/watch?v=Hec4EUnBJRo
https://www.facebook.com/KarolKopiecStandup/

oraz

JASIEK BORKOWSKI
Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych polskich komików. Występować zaczął dzięki Stand-up Polska w 2010 roku, zdobywając w tym czasie uznanie i sympatię widzów, swoim zaskakującym i emocjonalnym stand-upem. Występował m.in. w Comedy Central Prezentuje,u Kuby Wojewódzkiego, TVP2 w programie „Tylko Dla Dorosłych” oraz na roastach Szymona Majewskiego i Tego Typa Mesa. Jego przemyślenia i wnioski szokują jego samego co jest powodem jego…kolejnych wniosków i kolejnych przemyśleń.

27 sierpnia
Godzina 20.00
Enter: 0 zł

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze