Stand-up Comedy – Special Bartosza Zalewskiego „Wrocławska Premiera”

Stand-up Comedy - Special Bartosza Zalewskiego "Wrocławska Premiera"

Przez ostatnie 4,5 roku opowiada żarty ze sceny. Ktoś go prosił? Nie, ale nikt mu nie zabronił.

Okazało się, na przekór psychologom, że znajduje zrozumienie u ludzi. Zmontował ekipę „Wrocławski Stand-up”, występował w całej Polsce i skręcił kolano wchodząc na scenę. Ciągle mu było mało.
Dlatego złożył program, który dał mu DRUGIE (tak, tak) miejsce na Festiwalu Wrocek, brak awansu do dalszej grupy w Polskiej Lidze Stand-upu i sporadyczne wiadomości pełne wyrzutów od rodziny w jeden, godzinny blok. Nazwany jest „Wrocałwska Permiera”, tylko po to by ciężko się to wymawiało i graficy chcieli poprawiać bez większego powodu. Teraz przed Wami, w Warszawie, po raz pierwszy w całości.

Szykujcie się na brudne żarty o seksie. Brudne żarty o przemocy fizycznej. Brudne żarty o „Modzie na Sukces”. Brudne żarty o brudnych żartach. Wszystko opatrzone historiami prawdziwymi i zmyślonymi, opowiedziane z werwą i swadą, te słowa znaczą dokładnie to samo, ale trudno, już przeczytałeś i co zrobisz?
Stand-up świadomy własnej ułomności, świadomością zaburzoną i zachwianą. Ale bez przesady, bez pretensjonalnych wtrętów.”

Bartosz Zalewski
Zartosz Balewski
Człowiek Jaszczur

10 lipca, godz. 19:00
ul. Chmielna 5
Klub Makulatura
Bilety na: biletynakabarety.pl

5e9778d39f8fd93c3b036adf419b3350

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze