Stand-Up w Cudzie nad Wisłą

Stand-Up w Cudzie nad Wisłą

STAND-UP POLSKA w każdą środę do końca września w Cudzie nad Wisłą! Stand-up Polska to grupa osób skupionych wokół idei komedii na żywo, fanów komedii żywej i komedią żyjących.

„Przekuwamy nasze doświadczenia, przemyślenia i wątpliwości w występy sceniczne z pogranicza absurdu, czarnego humoru i niecodziennych odniesień. Staramy się poszerzać granice komedii, oferując rozrywkę inteligentną, a zarazem mniej pretensjonalną niż ten opis. Naszą specjalnością jest skracanie dystansu do odbiorcy, tak by każdy mógł spędzić czas jednocześnie śmiejąc się i żałując że sam na to nie wpadł. Stand-up Polska to najbardziej jakościowy stand-up w Polsce, w końcu nie nazywamy się Stand-up Czechy czy Stand-up RPA.

Występy członków Stand-up Polska to wykuwane przez lata konstrukcje, autorskie i charakterystyczne dla każdego z nas. Z racji mnogich zainteresowań, które skrótowo można zawęzić do tworzenia tekstów, aktorstwa czy niecodziennych form humoru, za każdym razem jeśli dojrzysz na plakacie nasze logo możesz spodziewać się niepowtarzalnych i niezapomnianych wrażeń.”

Środa, 14 września 2016, godzina 19

Start 19:00
Wstęp wolny!

Cud nad Wisłą, Bulwar Flotylli Wiślanej (pokaż na mapie)

Grzybu

Komentarze