Stand-Up na Wyspie!

We współpracy z Brooklyn Brewery zapraszamy na cykl imprez Stand-Up na Wyspie.

Rozpoczeliśmy naprawdę mocno, a już 28 lipca o 20.30 wystąpią przed Państwem Mieszko Minkiewicz i Arkadiusz Jaksa Jakszewicz. Tych gigantów nie trzeba przedstawiać, to młode wilki współczesnego świata stand-up i wirtuozi ironicznego poczucia humoru.

Piotr Zola Szulowski
Dwa plus jeden – w swoim programie Piotr bierze na ruszt swoje życie rodzinne, w którym, podobnie jak jego świeżo narodzony syn, stawia pierwsze kroki. Okrasza to historiami – wspomnieniami za rzeczami, które jako głowie rodziny, nie wypada mu już robić. Trochę tego jest – nocne eskapady, przygody z ziomkami, używanie życia. Jednak prawdziwą szkołą życia jest przyjęcie go na poważnie i wzięcie na siebie odpowiedzialności za sprowadzone na ten padół życie.

Kuba Dąbrowski Stand-Up – pochodzi z małej miejscowości Podkońce, obecnie mieszka w Gdańsku. O czym Wam opowie? a trochę o związkach, trochę o tym że jest wieśniakiem, o uwielbieniu do Tico, nie zabraknie też ostrzejszych tematów.
Wychodzi z założenia, że można żartować na każdy temat i ma gdzieś poprawność. Nie porusza tematu polityki, bo twierdzi że ludzie przychodząc na stand-up chcą się oderwać choć na chwilę od tego czym są zalewani z mediów.

Podczas tych wydarzeń nie może zabraknąć zimnego piwka, kuszących drinków i pysznego jedzenia. To wszystko na was czeka w wyjątkowych cenach. Nie zdradzając wszystkich szczegółów, zdecydowanie zapraszamy wszystkich miłośników złocistego napoju od Brooklyn Brewery, który tego dnia pojawi się dla Was w specjalnej, promocyjnej cenie.

Już dziś rezerwujcie czas i miejscówkę na Wyspie. Zapraszamy!
(Wydarzenie skierowane dla osób w wieku 18+)

Wstęp bezpłatny

Okopowa 6, 00-113 Warszawa, Polska

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze