Stand-up No Limits! Maciej Brudzewski & Adam Van Bendler | Temat Rzeka

Stand-up No Limits! Maciej Brudzewski & Adam Van Bendler | Temat Rzeka

Stand-upy w Polsce z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Nie ma w nich tematów tabu ani sztuczności po prostu nie ma limitów. Wykonawcy nie potrzebują ani rekwizytów, ani bogatej scenografii do swoich występów. Wychodzą na scenę, aby rozbawić publiczność co wymaga nie lada charyzmy i pomysłowości.

Temat rzeka i Stand – up No Limits zadbają o to, żeby dostarczyć wam solidną dawkę śmiechu. Zaczynamy z mocnym akcentem otwierającym letnią scenę Stand-up No Limits w Temat Rzeka, wystąpią Maciej Brudzewski z Olsztyna i Adam Van Bendler z Trójmiasta, całość poprowadzi Bartłomiej Korbel.

Pigułka smiechu wystartuje o 19:00

Biografie komediantów:

Adam Van Bendler – Komik z Trójmiasta z raperskim alter ego. Ponoć jest tak podobny do Adriena Brody, że mógłby być jego synem, gdyby ten miał dziecko z własną siostrą. Zaliczał epickie występy z Abelardem Gizą. Występował u Kuby Wojewódzkiego. Kocha zwierzęta. Jego hobby to filmy, zwierzęta i myśli samobójcze. W międzyczasie kręci filmy i teledyski. Nowy program Adama to kolejna, piekielna przejażdżka wagonikiem po torach jego własnej niefrasobliwości. Pęd historii zaciera granicę pomiędzy głupotą a pechem a zwroty akcji, niby surrealistyczne, a jednak wciąż podejrzanie bliskie Twojej duszy. To trzeba usłyszeć na własne oczy.

Maciej Brudzewski – komik z Olsztyna prowadzący scenę o nazwie Stand-up Inferno w Galerii Sowa, Pubie Perła Live (Giżycko) oraz Pubie Perła Live (Szczytno). Jako gospodarz na scenie gościł między innymi Ablearda Gizę, Kacpra Rucińskiego, Kasię Piasecką, Wiolkę Walaszczyk i Rafała Paczesia. Działa niedługo a już rewelacyjnymi występami wypracował sobie finał na 2 edycji Antrakt Stand-Up Festiwal.
Jego największym sukcesem było zbicie piony z Piaskiem, największą porażką – nietrafiona piona z Edytą Górniak. Jego występy to opowieści z życia wzięte, Maciej regularnie ogląda „Szkołę” i „Szpital dlatego wie o życiu niemal wszystko!

ETYKIETA
W trosce o gości oraz odpowiedni serwis będziemy wdzięczni, jeżeli zapoznacie się z tematową etykietą:
Nie wnosimy własnego alkoholu i napojów na teren lokalu.
Nie wynosimy leżaków i mebli poza lokal.

TEMAT RZEKA
Plaża przy Moście Poniatowskiego, Warszawa
12 sierpnia 2016
Wstęp wolny | Free entrance

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze