Stand-up Polska w Placu Zabaw

Stand-up Polska w Placu Zabaw

Organizatorzy znów bawią nadwiślańską publiczność. Tym razem na zaproszenie Klubu Komediowego wystąpią dla Was w składzie 5 osobowym, którego szeregi zasilą:

SEBASTIAN REJENT
Miłośnik komizmu, wiedzy i kultury masowej. Przedszkolny mistrz w młynek. W dzieciństwie wielki fan kolekcji od Deagostini. Zbierał dinozaury, skarby ziemi, ciekawostki o świecie, a następnie powiedział: „pieprzyć wiedzę!” i zaczął zbierać pokemony. By przypodobać się dziewczynom.

KAROL KOPIEC
Na scenie od 2008 roku. Współorganizator pierwszych w Warszawie cyklicznych imprez Stand-up’owych. O sobie pisze: „stand-uper, Improwizator, kosmiczny wędrowiec, miejski gołąb, włoski makaron”.

MACIEK ADAMCZYK
Przygodę z życiem zaczął w 85. Przygodę ze sceną w 2009. Wyrzucili go z eliminacji do PAKI za żart, w którym pojawiło się autystyczne dziecko. To jego największe sukcesy.

MICHAŁ KEMPA
Komik, prawnik, maratończyk. Jest komikiem, ale propaguje humor nieśmieszny i smutny. Uważa się za mądrzejszego i lepiej wykształconego od pozostałych komików ze Stand-up Polska. Może nie jest bardzo śmieszny, ale jest sympatyczny.

5 lipca, godz 20:00
Plac Zabaw nad Wisłą
Bulwar Bohdana Grzymały-Siedleckiego
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze