Stand-Up w Worku: Jakub Poczęty Błażewicz

Stand-Up w Worku: Jakub Poczęty Błażewicz

Zapraszamy na ostry, mocny i bezkompromisowy stand-up! Na naszej scenie Jakub Poczęty-Błażewicz – czujny komik, któremu nie umknie nic, co robimy źle jako ludzkość; zadaje pytania, których nikt nie powinien zadawać i śmieje się z głupoty, również własnej.

Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien charakterystyczny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu może mu wystarczyć.

Występował w TVP, u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central, ale twierdzi, że najgorsze nadal przed nim.

Zapraszamy na wieczór z Poczętym oraz… mamy dla Was niespodziankę:
W pierwszej części wieczoru odbędzie się Stand-upowy Open Mic, który poprowadzi Mistrzyni Ceremonii naszych Open Majków i Slamów Poetyckich, Monika Marianna Blaszczak.
Zgłoszenia przyjmujemy na adres mailowy: slam@worekkosci.pl. Zapraszamy na scenę 4 stand-uperów – obowiązuje kolejność zgłoszeń – każdy dostaje po 15 minut.

————————————–
Cocktail Bar Worek Kości, ul. Bagatela 10, Warszawa
start godz. 20.00
Wstęp wolny. TYLKO DLA DOROSŁYCH. BEZ REZERWACJI MIEJSC.
Ilość miejsc ograniczona przestrzenią Worka i bezpieczeństwem Gości. Klub mieści maksymalnie 130 osób (siedzących i stojących łącznie).
—————————————
W lokalu Worek Kości obowiązuje zakaz wnoszenia własnych napojów i jedzenia.

Prosimy o nienagrywanie całości wydarzenia (audio i video) i nieudostępnianie streamingów z odbywającego się u nas wydarzenia.
Prosimy o wzajemny szacunek.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze