Star Wars Day 2017 w Warszawie

Star Wars Day 2017 w Warszawie

Stowarzyszenie Star Wars Artistic Team (SWAT) zaprasza na niezapomnianą przygodę podczas kolejnej imprezy z cyklu Star Wars Day – 1 maja w Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego w Warszawie w godz. 13:00-19:00.

Jest to ten dzień, w którym każdy może wspólnie z nami świętować i bawić się w niezwykłym świecie odległej galaktyki. Tego dnia cały Fort Sokolnickiego zostanie opanowany zarówno przez Rycerzy Jedi jak i oddziały Imperium oraz droidy. Każdy fan Star Wars znajdzie tutaj coś dla siebie.
Największymi atrakcjami imprezy będzie słynny duet droidów C-3PO i R2-D2, a także niezrównany symulator statku kosmicznego X-wing, dzięki któremu każdy może osobiście wziąć udział w filmowej bitwie kosmicznej i jak Luke Skywalker zniszczyć Gwiazdę Śmierci.
Nie zabraknie również innych postaci z filmu, takich jak Lord Vader, Szturmowcy, Imperator, Gwardziści, Rycerze Jedi i wiele więcej!

Do dyspozycji gości będą liczne sektory tematyczne, nawiązujące do scenerii ze świata Star Wars. Atrakcje przygotowane przez SWAT to:
– Szkolenie Padawanów – multimedialne show na scenie z nauką władania mieczem świetlnym dla młodych fanów Star Wars,
– Wielkie makiety statków kosmicznych,
– Symulator statku kosmicznego X-wing,
– Klocki LEGO – budowa wielkiej figury z ponad 20 000 klocków oraz specjalne stanowiska z klockami LEGO Star Wars do zabawy. Dostępny będzie również basen z klockami LEGO Duplo dla najmłodszych,
– Sektor Mocy – zadania mistrza Yody w posługiwaniu się Mocą. Każdy będzie mógł poruszać przedmiotami tylko za pomocą siły woli,
– Konkursy – m.in. konkurs na najlepsze przebranie, a także niezapomniane turnieje wiedzy o Star Wars,
– Konsole z grami Star Wars ,
– Sektor wystawowy – gadżety z odległej galaktyki,
– Nagrody – nie tylko w konkursach oraz niespodzianki z odległej galaktyki!

Szczególnie młodzi fani Star Wars będą mieli w czym wybierać, ale atrakcji dla starszych również nie zabraknie.
Na zakończenie spotkania dla wszystkich chętnych zorganizowany zostanie pokaz zremasterowenej przez fanów wersji „pierwszych” Gwiezdnych Wojen czyli filmu Star Wars: Epizod IV Nowa Nadzieja. Nowe efekty specjalne, komputerowo odnowione sceny, nowe ujęcia bitew kosmicznych oraz Moc innych atrakcji czekają na Was 1 maja 2017 w Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego w Warszawie. Start o godzinie 13:00!
Pokaz filmu został opracowany również z myślą o osobach niedosłyszących i głuchych.

Zapraszamy do Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego – ul. Stefana Czarnieckiego 51, 01-541 Warszawa, w godz. 13:00-19:00.
Wszystkie atrakcje oraz wstęp są bezpłatne!

 

Grzybu

Komentarze