Swingowa Plażowa – plenerowa potańcówka w klimacie lat 30.

Swingowa Plażowa - plenerowa potańcówka w klimacie lat 30.

Podobnie, jak w ubiegłym roku, to lato przetańczymy nad Wisłą!

Studio Tańca Swingowego SwingOut.pl | Lindy Hop in Warsaw wraz z klubem Plażowa zapraszają na wycieczkę w magiczne lata 20. i 30., w niezapomnianą erę swingu, big bandów, rozpalających parkiety krokami Lindy Hop i Charlestona tancerzy i oszałamiających kreacji!

24 lipca, w czwartek, w klubie Plażowa pod Mostem Poniatowskiego o godzinie 20:00 odbędzie się druga z serii tegorocznych, plenerowych potańcówek SWINGOUT.PL.

Dla wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji spróbować tańców swingowych, przeprowadzimy bezpłatne, krótkie warsztaty, które ułatwią szybkie dołączenie do bawiących się na parkiecie tancerzy. Przekonajcie się sami, dlaczego Lindy Hop i inne tańce swingowe uznawane są za najradośniejsze na świecie!

24 lipca 2014, czwartek
Swingowa Plażowa
Plażowa, pod Mostem Poniatowskiego (po praskiej stronie Wisły)
Start: 20:00
Wstęp bezpłatny


Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL od 2009 roku prowadzi w Warszawie regularne kursy Lindy Hop, Charlestona i Authentic Jazz – swingowych form tanecznych z lat 20. i 30. XX wieku – oraz jest zaangażowane w organizację warsztatów i imprez propagujących taniec i muzykę swingową w Polsce. Jest jedną z pierwszych, a jednocześnie najstarszą i najdłużej działającą szkołą Lindy Hop w kraju.

Założycielami studia są Michał Oblaciński i Katarzyna Dybowska, para, która sprowadziła Lindy Hop do Warszawy, jedni z prekursorów tego tańca w Polsce, doświadczeni instruktorzy, półfinaliści 5. edycji programu Mam Talent.

Więcej informacji:
www.swingout.pl

Grzybu

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.