Sylwester w Warszawie, znamy szczegóły!

Sylwester w Warszawie, znamy szczegóły!

Kolejny raz na błoniach Stadionu Narodowego miasto organizuje dla warszawiaków zabawę sylwestrową. Od godziny 21:00 na ogromnej scenie zagrają polscy i zagraniczni artyści. Gwiazdami wieczoru będą: Dash Berlin i Jason Derulo. Zagrają także Hey, Artur Rojek i Budka Suflera. Tradycyjnie o północy nad błoniami Stadionu Narodowego wystrzelą w niebo fajerwerki.

Jason Derulo to amerykański wokalista haitańskiego pochodzenia, producent, aktor, autor tekstów i tancerz. Autor takich przebojów jak: „Talk Dirty”, czy „Trumpets”. Mimo że ma dopiero 25 lat sprzedał już ponad 45 milionów płyt na całym świecie, a jego klipy na Youtubie obejrzało ponad 1,3 miliarda osób. Siedem z trzynastu dotychczasowych singli artysty znalazło się w pierwszej dziesiątce przebojów amerykańskich i zachodnioeuropejskich rozgłośni radiowych. Współpracował m.in. z: Snoop Dogiem, Jordin Sparks, Lady Gaga, jak również światowej klasy producentami Jimem Beanz czy Timbalandem.

Dash Berlin to holenderski DJ, który dał się poznać światowej publiczności jako charyzmatyczna postać sceny muzyki dance. Zdobywca prestiżowej nagrody DJ Mag. Zasłynął nagraniem „Till the Sky Falls Down”, które docenił sam Armin van Buuren i umieścił w swojej kompilacji „Universal Religion”. Od kilku lat utrzymuje się ścisłej czołówce Top 100 DJ Mag.

Z okazji sylwestra na błoniach Stadionu Narodowego stanie gigantyczna scena o powierzchni 540 m2. Jej montaż ekipa Stołecznej Estrady rozpoczęła już 8 grudnia. Organizatorzy zapowiadają, że pokaz fajerwerków będzie najbardziej spektakularnym pokazem sylwestrowym w Polsce Trzynastominutowe show rozpoczną efekty laserowe, a w kulminacyjnym momencie warszawskie niebo rozbłyśnie mocą  dwóch ton materiałów pirotechnicznych – zapowiadają.

Na terenie imprezy zostanie zorganizowana strefa dla osób niepełnosprawnych.Wszyscy, którzy przed imprezą zgłoszą zapotrzebowanie na transport do Centrum Komunikacji Społecznej mogą liczyć na bezpłatny dowóz. Dodatkowo na zapleczu sceny zostanie zorganizowany parking dla osób niepełnosprawnych, które zechcą przyjechać własnym samochodem.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze