Sztuka Prezentu

17 grudnia w godz. 11.00-19.00 w Centrum Kreatywności Targowa w Warszawie odbędą się kreatywne targi świąteczne – Sztuka Prezentu. Na czym polega inicjatywa i czym różni się od innych przedświątecznych targów?

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich tych, których nudzą świąteczne dekoracje i banalne zestawy prezentowe, a także dla tych, którzy spędzili już długie godziny na poszukiwaniach czegoś wyjątkowego. Na targach będzie można kupić oryginalne prace młodych twórców: obrazy, grafiki, fotografie, ceramika oraz inne dzieła autorskie. Jeśli pojawią się elementy świąteczne, to będa oryginalne i na pewno kreatywne. Ponadto, artyści będa obecni na targachj osobiście i pomogą wybrać prezent szyty na miarę – taki, którym obdarowana osoba będzie cieszyć się latami.

– Tego dnia, zaledwie 50 metrów dalej obędzie się Warszawskie Spotkanie Wigilijne. Ulica Ząbkowska zostanie zamknięta dla ruchu samochodowego, stanie się miejscem wspólnego biesiadowania i kolędowania, a mieszkańcy Warszawy zjedzą świąteczną kolację przy wspólnym stole. Tym bardziej warto odwiedzić nasze targi – przekonują organizatorki wydarzenia, Anna Madejska i Paulina Dmitruk.

Wstęp: wolny
Termin: 17 grudnia (niedziela) 2017
Godziny: 11:00-19:00
Miejsce: Centrum Kreatywności Targowa
Adres: Targowa 56, Warszawa

Grzybu

Komentarze