Szybki Montaż – Praskie Piątki Rockowe

Szybki Montaż - Praskie Piątki Rockowe

Organizatorzy serdecznie zapraszają na kolejny koncert w muszli w Parku Praskim w ramach projektu Szybki Montaż – Praskie Piątki Rockowe.

Szybki Montaż to cykl koncertów młodych zespołów rockowych. Wszystkie imprezy są bezpłatne i dają młodym zespołom możliwość zaprezentowania się szerokiej publiczności oraz wystąpić na profesjonalnej scenie. Wakacyjne koncerty odbywają się dzięki wsparciu i pod patronatem Urzędu Dzielnicy Praga-Północ.

W ostatni piątek wakacji na scenie zjawią się trzy utalentowane zespoły, które cieszą się już pierwszymi sukcesami:

Klinton – ich muzyka rozkręci każdą imprezę i rozbuja każdą publiczność przestrzennym brzmieniem i niebanalnymi rytmami.

14 Against 5 – to legenda warszawskiego punkrocka, która wraca na scenę po kilku latach nieobecności – to po prostu trzeba zobaczyć.

Tres Botellas de la Leche (tłum. Trzy Butelki Mleka) – ich muzyka jest połączeniem energetycznego hard rocka, bluesa i punka z elementami rock’n’rollowej przekory polskiej sceny lat 80-tych. Do tego dojrzałe, ciekawe, śpiewane po polsku teksty i zaraźliwa energia frontmana. A wszystko doprawione szczyptą kobiecej łagodności.

21 sierpnia, godz. 19:00
Park Praski
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze