Szybki Montaż – Praskie Piątki Rockowe

Szybki Montaż - Praskie Piątki Rockowe

Rada i Zarząd Dzielnicy Praga-Północ m. st. Warszawy serdecznie zaprasza na pierwszą sierpniową odsłonę cyklu koncertowego: Praskie Piątki Rockowe.

Tym razem będzie alternatywnie i lekko mrocznie. Zagrają dla Was:

Zespół – Sexy Suicide

Napisali o sobie:

Zespół powstał w Sosnowcu, wiosną 2012 roku, z inicjatywy Bartłomieja Salamona i Michała Kapuścińskiego. Po paru miesiącach do chłopaków dołącza Marika Tomczyk, która od tego momentu zostaje oficjalnie wokalistką. W tym czasie zespół zaczyna prace nad debiutanckim materiałem,płyta „Midnight Stories”ukazuje się 1 marca 2013 roku.Przez pierwsze dwa lata istnienia trio funkcjonuje pod nazwą Neon Romance, grając koncerty min.w Katowicach, Warszawie, Łodzi, na OFF Festival w Katowicach oraz na Young And Cold Festival w Augsburgu. We wrześniu 2014 roku, ze składu odchodzi Michał, jest to jednocześnie zamknięciem pewnego etapu twórczości.
Duet przyjmuje nazwę Sexy Suicide i kontynuuje działalność, rozpoczynając pracę nad nowym materiałem.

Oficjalny profil zespołu:
https://www.facebook.com/NeonRomance/timeline

Zespół – Juvenate

Napisali o sobie:

Nazywamy się Juvenate. Powstaliśmy ponad pół roku temu. Zaczęliśmy tworzyć, grać, ewoluować i postanowiliśmy dalej to robić. Zaczynaliśmy jako dwuosobowy skład. Używaliśmy głównie beat’u z komputera lecz chodziło nam po głowach, aby urozmaicić to żywą perkusją. Po pewnym czasie dołączył do nas Lukan wprowadzając brzmienie żywej perki. To co dotychczas udało nam się zrealizować prezentujemy dzisiaj tu i teraz. Nagraliśmy Epke, zrealizowaliśmy trzy clipy – dosyć zróżnicowane. Mamy nadzieję, znajdzie się pewna część osób, która odnajdzie się w naszej muzyce oraz, że wraz z naszymi poczynaniami będzie tych osób coraz więcej.

Oficjalny profil zespołu: https://www.facebook.com/JuvenateKRK/timeline

Zespół – The Poisoned Hearts

Napisali o sobie:

The Poisoned Hearts powstał na przełomie 2013 i 2014 roku z miłości do New Romantic i Nowej Fali. Przede wszystkim jednak chodzi o granie muzyki innej od reszty wykonawców oraz wyrażenie emocji płynących prosto z serca.

Repertuar łączy w sobie ekspresję z minimalizmem, a charyzmatyczny młody wokalista Łukasz Bołdyn z jego niskim, silnym głosem na długo zapada w pamięć.

Jesienią roku 2014 grupa nagrała debiutancki singiel zawierający utwory „The Voyeur” oraz „The Night”. Producentem materiału został Tomasz „Vasyl” Wasyłyszyn, legendarna i od lat znana w świecie muzyki postać.

Nagranie szybko zdobyło fanów za granicą oraz w kraju, a teraz macie okazję posłuchać tych oraz wielu innych piosenek na żywo.

The Poisoned Hearts jest grupą oryginalną, energetyczną, którą na długo można zapamiętać i wielokrotnie powrócić na jej koncerty!

Oficjalny profil zespołu: http://facebook.com/tphmusic
http://tph.satar.eu/

7 sierpnia, godz. 19:00
Park Praski
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze