Taco Hemingway i OSTR w Bemowskim Centrum Kultury

Taco Hemingway i OSTR w Bemowskim Centrum Kultury

Najbardziej rozpoznawalni polscy raperzy pojawią się jednego dnia na specjalnych koncertach w Amfiteatrze Bemowo.

///UWAGA!///

W związku z dużym zainteresowaniem koncertem Taco Hemingwaya i O.S.T.R. informujemy, do Amfiteatru Bemowo będzie mogło wejść 990 osób. Ze względów konstrukcyjnych (wyjścia ewakuacyjne) nie będzie możliwości wpuszczenia na koncert większej liczny osób. Specjalnie na koncert przygotowaliśmy 990 opasek, które będą wydawane w dwóch punktach: w namiocie obok baru piwnego oraz w kasie amfiteatru przy drugim wejściu (brama). Opaski będą wydawane od godz. 18:00 na zasadzie : jedna osoba jedna opaska, nie będzie można otrzymać np. 10 opasek dla znajomych. Bramy amfiteatru zostaną otwarte o godz. 19:00, przy wejściu będą sprawdzane opaski, nikt bez opaski na ręku nie dostanie się na teren Amfiteatru. Opaski należy mieć na ręku przez całe wydarzenie, w trakcie wydarzenia będzie można opuszczać amfiteatr (WC) i wracać po okazaniu opaski. Wszyscy uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do stosowania się do zaleceń służb porządkowych i regulaminu Amfiteatru. Na terenie Amfiteatru obowiązuje zakaz palenia, nie wolno wnosić alkoholu, butelek z napojami i innych przedmiotów uznanych za niebezpieczne. Podczas wydarzenia obowiązuje zakaz fotografowania i nagrywania koncertu. Aparaty i kamery zostawiamy w domu!

Program:
20:00 Taco Hemingway
21:00 O.S.T.R.

Wstęp wolny / ilość miejsc ograniczona
Dzieci muszą przebywać w towarzystwie osoby pełnoletniej.

Amfiteatr Bemowo znajduje się w Parku Górczewska [róg Raginisa i Kryształowej]

////

Taco Hemingway

Muzycznie zadebiutował rapowymi nagraniami w języku angielskim, jednak uznanie przyniosła mu twórczość po polsku. Opublikowana pod koniec 2014 roku koncepcyjna, fabularna epka “Trójkąt Warszawski”, skupiła na nim zainteresowanie publiczności, krytyków i środowiska. Idąc za ciosem, nagrał równie ciepło przyjętą epkę “Umowa o dzieło” z czerwca bieżącego roku. Współpracuje z Asfalt Records, został zaproszony na tegoroczny alter-stage festiwalu Opener, gdzie wystąpił przy pełnej frekwencji i żywej reakcji publiczności. Taco tworzy zgrany zespół z producentem muzycznym Rumakiem (Maciej Ruszecki), oraz Łukaszem Partyką, odpowiedzialnym za sztuki wizualne.

O.S.T.R. Adam Ostrowski

Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.

Autor 19 albumów muzycznych. Posiadacz 5 złotych i 4 platynowych płyt. Trzykrotny laureat Fryderyka Nagrody Akademii Fonograficznej. Od kilkunastu lat w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych w Polsce.

////

Wydarzenie jest częścią 10-lecia Bemowskiego Centrum Kultury / 8+2=10 lat Bemowskiego Centrum Kultury

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze