Targ Śniadaniowy na Żoliborzu

Targ Śniadaniowy na Żoliborzu

Targ Śniadaniowy to pomysł na zakupy i spędzanie czasu podczas weekendu. Jest połączeniem handlu zdrową żywnością, oraz działań rozrywkowo warsztatowych przeznaczonych zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Wszystko w atmosferze śniadania na świeżym powietrzu. Co weekend można tutaj spróbować regionalnych specjałów z całej Polski, dań kuchni egzotycznych oraz szerokiej gamy autorskich potraw przygotowywanych z sercem przez prawdziwych pasjonatów.

W niezobowiązującej atmosferze możecie zrelaksować się po pracowitym tygodniu, najeść się smakołyków, uczestniczyć w różnych warsztatach, bawić się z dziećmi na placu zabaw lub po prostu odpoczywać myśląc o niebieskich migdałach. Jest gwarnie, wesoło i po prostu fajnie. Wpadnij i spotkaj się ze znajomymi ze swojej okolicy, poznaj sąsiadów i zacznij dzień lokalnie.

Targ Śniadaniowy to :
– zakupy w zupełnie nowej atmosferze::
warzywa, owoce, nabiał, wędliny, sery, kuchnia dla wegetarian, wegan i witariańska. Produkty bez glutenu. Zawsze produkty tradycyjne i regionalne kuchni polskiej. Wypieki na słodko i wytrawnie, produkty sezonowe, wiele dobrego jedzenia i produktów spożywczych z różnych części świata
– oferta posiłków i dań serwowanych na miejscu
– jadalnie na świeżym powietrzu w otoczeniu zieleni
– działalność edukacyjna realizowana po przez warsztaty tematyczne, spotkania z organizacjami zajmującymi się świadomym i zdrowym stylem życia, warsztaty dla dzieci (plastyczne, muzyczne, ceramiczne, teatralne, laboratorium i robotyka)
– miejsce spotkań mieszkańców
– rozwój relacji sąsiedzkich.
– nowy sposób na weekend w mieście

2 maja – 29 sierpnia, godz 8:00 – 16:00

Aleja Wojska Polskiego 1

Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze