Targi Mieszkaniowe 8-9.09.2018

Chcesz kupić/sprzedać/wynająć mieszkanie? Przyjdź na Targi Mieszkaniowe! Spotkasz tu prawdziwych zawodowców, którzy podzielą się swoim doświadczeniem! Jakie kruczki prawne są najczęściej stosowane przy zakupie mieszkania? Jak sprzedać M? Czy warto współpracować z agencją nieruchomości? Dowiesz się na Targach Mieszkaniowych!

Niemal każda edycja Targów Mieszkaniowych w Warszawie cieszy się ogromnym sukcesem. Te największe i najważniejsze odbędą się w Warszawie 8-9.09.2018 r. na Torwarze, czyli już w ten weekend. Kolejna edycja natomiast dopiero 24-25.11.2018 r. na PGE Narodowym. Co będzie się działo?

Ponad 120 wystawców, w tym deweloperzy, banki czy pośrednicy kredytowi zaprezentują swoją ofertę gościom pierwszych powakacyjnych Targów Mieszkaniowych. Będzie można zapoznać się z niemal 5 000 mieszkaniami w Warszawie, w tym bogatą ofertą M do wynajęcia. Oprócz tego, odwiedzających czekają liczne promocje i rabaty. Ponadto oczywiście jak co roku pojawią się panele związane z zakupem mieszkania, z dziedziny prawa, finansów, podatków i wielu innych.

Na targach wystawią się najwięksi gracze, jak Dom Development, Atal cz Robyg, ale także dużo pomniejszych konkurentów. Będzie można zapoznać się z ich ofertą, na która składają się głównie mieszkania 2- i 3-pokojowe, ale również skorzystać z atrakcyjnych promocji. Oprócz nich, na odwiedzających czekać będą pośrednicy i agencje nieruchomości, które m.in. udzielą porad, jak kupić, sprzedać, wynająć czy zamienić mieszkanie. Ich oferta będzie znacznie szersza: od mieszkań, przez domy i apartamenty, aż po działki budowlane z Warszawy i okolic.

Poza przeglądaniem ofert goście będą mogli wziąć udział w panelach dyskusyjnych, wykładach i warsztatach – wszystkie one dotyczyć będą rynku nieruchomości w każdym aspekcie.

Łazienkowska 6A, 00-449 Warszawa, Polska

Grzybu

Komentarze