Targi Młodej Pary w Warszawie

Targi Młodej Pary w Warszawie

Jedna z najważniejszych imprez branży ślubnej już w lutym zawita do EXPO XXI i zaprezentuje zwiedzającym szereg atrakcji i ofert. Targi Młodej Pary to nie tylko znana formuła targowa, ale także ciekawa rozrywka: głównie dzięki pokazom mody ślubnej na scenie, warsztatom związanym z tematyką weselną i konkursom z nagrodami.

Powierzchnia wystawowa gotowa na zaprezentowanie blisko 200 firm. Udogodnieniem dla klientów będzie też parking, urozmaicony catering i smaczne degustacje.

– Pokazy na scenie: w wyjątkowej oprawie multimedialnej firmy zaprezentują aktualne trendy w modzie ślubnej. Dodatkową atrakcją będą pokazy taneczne, barmańskie i występy artystyczne.

– Warsztaty i prelekcje: w specjalnie wydzielonej strefie zwiedzający mają możliwość wzięcia udziału w pokazach prowadzonych przez ekspertów.

– Występy zespołów muzycznych: w sali akustycznej w czasie trwania wydarzenia naprzemiennie zespoły zaprezentują swoją ofertę muzyczną.

– Konkursy: do wygrania szereg cennych nagród, m.in. suknie ślubne, garnitury, wycieczki, sesje zdjęciowe, kursy nauki tańca i wiele innych.

Więcej szczegółów wkrótce na stronie www http://targimlodejpary.pl/targi-slubne-warszawa/ oraz TUTAJ.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze