Targi Plakatu 2016

Targi Plakatu 2016

Już po raz czwarty – a drugi raz w stolicy – zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie, będące spotkaniem najlepszych grafików, ilustratorów i artystów, dzięki którym polski plakat przeżywa prawdziwy renesans.

Zapraszamy na największe święto polskiego plakatu!
★ TARGI PLAKATU 2016 ★
pod honorowym patronatem Andrzeja Pągowskiego!
★★★ WSTĘP WOLNY ★★★
Przygotujcie się na estetyczny odjazd i duuuże zakupy ♥

4 grudnia w samym sercu Warszawy, w zabytkowych przestrzeniach Domu Towarowego Braci Jabłkowskich zbierzemy dla was najzdolniejszych plakacistów, kolekcjonerów polskiej szkoły plakatu, autorów najpiękniejszych wielkoformatowych ilustracji i grafik – będzie to świetna okazja by zaopatrzyć się w oryginalne prezenty gwiazdkowe dla bliskich lub nietuzinkowe ozdoby do powieszenia w domu lub biurze!

Co z atrakcji?
★ 4 piętra zapełnione wystawcami i oryginalnymi pracami
★ strefa TECH – showroom innowacji
★ sesje mentorskie z ekspertami
★ portfolio review
★ strefa dla dzieci
★ strefa chill out
i… wiele więcej, informacje już niedługo.

Inicjatorem i organizatorem targów jest Don’t Panic Polska – wydawca kultowych kopert z kolekcjonerskimi plakatami, które ukazywały się na przestrzeni ostatnich kilku lat w największych polskich miastach. Specjalnie z okazji Targów otworzymy dla was Pop Up Poster Shop ze wszystkimi wzorami grafik, jakie do tej pory ukazały się w kopertach – będzie można nabyć je w wersji niezłożonej, kolekcjonerskiej, także egzemplarze zagraniczne – prawdziwe unikaty!

Do zobaczenia!

Grzybu

Komentarze