Targi pracy Jobbing 2016

Targi pracy Jobbing 2016

Akademickie Targi Pracy JOBBING to realizowany od 2007 roku międzyuczelniany event środowiska warszawskich biur karier. Głównym organizatorem jest Stowarzyszenie ABK. Celem projektu jest promowanie wśród studentów i absolwentów aktywnych postaw na rynku pracy oraz promocja akademickich biur karier. JOBBING to targi z misją efektywnego kontaktu kandydatów z przyszłym pracodawcą, dlatego dbamy o kameralną atmosferę, możliwość indywidualnej rozmowy i promujemy wśród pracodawców biorących udział w targach większe zaangażowanie i wartość realnego kontaktu z kandydatem.

Impreza przyciąga corocznie wielu studentów i absolwentów warszawskich uczelni. Daje odwiedzającym orientację w ofertach pracy, praktyk i staży, sposobność do nawiązania zawodowych kontaktów, a także dodatkowe możliwości w postaci konsultacji z doradcami zawodowymi, coachami kariery czy ekspertami wspierających młodych przedsiębiorców. Co roku imprezie towarzyszą także warsztaty branżowe a także poświęcone rozwojowi osobistemu.

W Raporcie Rzecznika Praw Absolwenta dotyczącym Akademickich Biur Karier projekt JOBBING został wyróżniony wśród organizowanych targów pracy dla studentów i absolwentów.

Zapraszamy odwiedzających do tematycznych STREF OBJĘTYCH ZAPISAMI:

DORADZTWO I REKRUTACJA – indywidualne rozmowy z doradcą kariery i rekruterem
CAREERDATE – rozmowy rekrutacyjne przy kawie w gronie kilku innych kandydatów
WARSZTATY/PREZENTACJE/GRY – specjalistyczna wiedza w interaktywnym wydaniu

Wszystkich zapraszamy także do tradycyjnej Strefy PRACA >PRAKTYKI >STAŻE z udziałem pracodawców i organizacji, a także do Strefy WIZERUNKU, w której uczestnicy uzyskają poradę wizażysty, specjalisty od personal brandingu oraz wykonają bezpłatnie ZDJĘCIE PROFILOWE.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze