Targi Pracy SGGW – Pracodawca Marzeń Edycja VIII

Targi Pracy SGGW - Pracodawca Marzeń Edycja VIII

Targi Pracy SGGW – Pracodawca Marzeń Edycja VIII odbędą się 9 marca 2017 na terenie starego kampusu SGGW w Warszawie. Tegoroczna edycja będzie obejmować całodniowe promowanie firm na stoiskach informacyjnych połączone z udzielaniem informacji o ofertach praktyk, staży i pracy.

Celem wydarzenia jest zapoznanie studentów SGGW z wiodącymi pracodawcami na rynku, procesami rekrutacji oraz ścieżką ich przyszłej kariery zawodowej.

Wydarzenie będzie miało charakter otwarty, tak aby każdy zainteresowany student miał bezpośredni i łatwy dostęp do wiedzy o firmie, która go interesuje.

„Pracodawca Marzeń Edycja VIII” jest kontynuacją wydarzeń, które odbywają się co roku od marca 2010. W zeszłych edycjach brały udział takie firmy jak: Mars, Makro Cash & Carry Polska, PwC, Agros Nova, Mieszko, ADM, Svez Sita, De Heus, Döhler, Fabryka Talentów, Agravita, ATR Agrohandel, SGS Polska, PwC i wiele innych.

Wydarzenia cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród studentów SGGW oraz innych uczelni, stąd też decyzja o organizacji kolejnej edycji.

Harmonogram wszystkich warsztatów:
10:00 – 13:00 Warsztat o planowaniu Kariery zawodowej
11:00 – 11:45 (aula 1, bud. 32) Jak napisać dobre CV? – warsztat z panią Zuzanną Koperską, specjalistką rekrutacji w firmie Evalon
12:00 – 13:00 (aula 1, bud. 32) Spotkanie z Konsulem Stanów Zjednoczonych na temat możliwości wyjazdu na praktyki do USA.
13:15 – 14:15 (aula 1, bud. 32) Jakość a odbiór marki – przykłady marek KAMIS, Galeo (McCormick)
14:00 – 15:00 (aula 2, bud. 32) Nie zakładaj własnej firmy! – warsztat przeprowadzi były ambasador, student i przedsiębiorca Kacper Różyński

Przewidziane są konkursy z nagrodami! Start o godzinie 9:00!

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze