Targi Rzeczy Ładnych – wiosna 2017

Targi Rzeczy Ładnych - wiosna 2017

W najbliższy weekend, 22-23 kwietnia, odbędzie się 9. edycja Targów Rzeczy Ładnych – najpopularniejszej warszawskiej imprezy, której celem jest promocja dobrego designu dostępnego dla szerokiej publiczności.

Będzie to największe z dotychczasowych wydarzeń –  zaprezentuje się ponad 180 firm i projektantów, odbędą się spotkania, wykłady i warsztaty o szeroko pojętym projektowaniu. – To prawdziwe święto ładnych przedmiotów. Jesteśmy dumni, że tak dużo warszawiaków chce oglądać i kupować ładne rzeczy, że tak dużo osób szuka oryginalność, ciekawych pomysłów i inspiracji – mówią organizatorzy. – Nie chcieliśmy robić wydarzenia tylko dla branży i specjalistów, ale dla wszystkich, którzy lubią dobrze zaprojektowane przedmioty, lecz nie wiedzą jak do nich dotrzeć. Chcemy odczarować pojęcie „design”, które kojarzy się z czymś elitarnym i niedostępnym. Na Targach Rzeczy Ładnych prezentujemy produkty na każdą kieszeń, Łączy je oryginalność, warsztat i dobra jakość – mówią.

Targi Rzeczy Ładnych kreują modę na polski design – ten nowy i ten z czasów PRL, który po latach okazuje się zaskakująco aktualny. Na fali coraz większej świadomości odbiorców wypływają nie tylko producenci mebli, porcelany, lamp i wnętrzarskich akcesoriów, ale też twórcy plakatów, tkanin, ilustratorzy książek, producenci zabawek. – Z każdą edycją TRŁ zgłoszeń przybywa, staramy się pokazywać najciekawszych i najoryginalniejszych twórców, ale selekcja jest coraz trudniejsza. Bardzo nas to cieszy. Na tej edycji będzie mnóstwo nowości i premier – mówią organizatorzy.

Podczas dwóch dni wiosennej edycji każdy będzie mógł zapoznać się z najlepszym wzornictwem przedmiotów codziennego użytku i kupić od ręki: meble, elementy wyposażenia wnętrz, lampy, porcelanę, tkaniny i inne oryginalne produkty najciekawszych polskich marek, także w wydaniu retro. Dla dzieci i ich rodziców będzie czekała bogata strefa z ofertą dla najmłodszych – zabawkami, książkami i meblami. Wielu wystawców – niektórzy będą prezentowali się w Warszawie po raz pierwszy – zapowiedziało specjalne premiery nowych produktów oraz atrakcyjne targowe ceny. Osobną atrakcją targów będzie strefa PRINT ze znakomitym wyborem prac najciekawszych polskich grafików, m.in.: Dawida Ryskiego, Pawła Jońcy, Patryka Mogielnickiego, Katarzyny Boguckiej i innych. Na ich stoiskach będzie można znaleźć oryginalne sygnowane plakaty, serigrafie, druki, książki i notesy.

Targi Rzeczy Ładnych to także wykłady i spotkania. Obserwujcie wydarzenie uważnie

Pierwsze edycje Targów Rzeczy Ładnych cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem wystawców, publiczności i mediów. Imprezy odwiedzało do tej pory około 30 tys. gości.

Targi Rzeczy Ładnych
22-23 kwietnia, w godz. 11-19
Plac Trzech Krzyży 10/14
Wstęp 5 zł / 9zł (z magazynem Dom & Wnętrze) / dzieci za darmo

Grzybu

Komentarze