Teatr nad Wisłą – Klub Komediowy & Teatr improwizowany Klancyk

Teatr nad Wisłą - Klub Komediowy & Teatr improwizowany Klancyk

Klimatyczne wieczory cyklu Teatr nad Wisłą trwają dalej! Tym razem zaskakujące, improwizowane przedstawienia „Sto tysięcy szkwałów” czyli Klancyk w zatoce piratów!

Lato w pełni, zachód słońca, leżaki, rzeka i sztuka pod gołym niebem. Pomost 511, wstęp wolny

Teatr Improwizowany Klancyk zagra jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny spektakl inspirowany opowieściami o piratach, historiami o podbojach i legendami o zdobywcach mórz i oceanów.

Wymyślane na poczekaniu, na oczach widzów przedstawienie, będzie próbą stworzenia scenicznej opowieści o losach najsłynniejszych piratów, wyspach skarbów, wyprawach na nieznane wody, zbrodniczych wyczynach i rabunkach. Albo o czymś zupełnie innym… O tym, jaki kształt ostatecznie przybierze spektakl i w jaką podróż zabierze widzów niczym nieograniczona wyobraźnia improwizatorów, jak zawsze podczas improwizowanych spektakli, w dużej mierze zdecyduje publiczność.

Klancyk jest jedną z pionierskich grup improwizacji komediowej w Polsce. Autorskie komediowe spektakle grupy powstające na bieżąco, bez przygotowania i zainspirowane podpowiedzią publiczności, można oglądać w warszawskich klubach od 2006 roku.

Po teatrze bawimy się dalej.. korzystamy z letnich wieczorów!

Do tańca porwie Was:
Zbyszek Draska ( Panowie z Twardej )

14 lipca, godz. 20:00
Pomost 511
Bulwar Flotylli Wiślanej
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze