Teatr nad Wisłą – Teatr Old Time Garage -Żona do adopcji

Teatr nad Wisłą - Teatr Old Time Garage -Żona do adopcji

W ramach cyklu Teatr nad Wisłą organizatorzy zapraszają do Pomost 511 na kolejny wyjątkowy wieczór ze sztuką pod gołym niebem!

Najbliższy wtorek upłynie pod znakiem codziennych męsko – damskich utarczek, podanych w bardzo komediowej formie!

„Żona do adopcji”
Marek Pituch

W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od czas do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się głowę.
Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem „normalności”.
Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Trzeba to zobaczyć.

Obsada: Patrycja Szczepanowska, Marek Pituch, Jakub Wons
Reżyseria: Jakub Ehrlich
Scenografia: Adam Grządziel
Muzyka: Szymon Suchoń
Kostiumy: Ewa Kowalewska

Old Timers Garage – to teatr i klub muzyczny mieszczący się w dawnym budynku kina Piast w katowickiej dzielnicy Piotrowice. W Old Timers Garage odbywają się koncerty, spektakle teatralne, recitale, projekcje filmowe oraz spotkania autorskie. Klub pełni również rolę mini-muzeum motoryzacji, w którym odnajdziemy zabytkowe samochody udostępnione dla zwiedzających. W rotacyjnej ekspozycji pojazdów rodem z USA liczącej ponad 30 eksponatów odnajdziemy zabytki amerykańskiej i europejskiej motoryzacji (najstarszy eksponat pochodzi z 1914 roku).

28 lipca, godz. 20:00
Pomost 511
Bulwar Flotylli Wiślanej
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze