TEATR NAD WISŁĄ // Teatr Old Timers Garage „Ratuj się kto rodzi!”

TEATR NAD WISŁĄ // Teatr Old Timers Garage "Ratuj się kto rodzi!"

Wtorkowy, letni wieczór, najlepsza atmosfera, piękny widok na rzekę, leżak, drink w dłoni i doskonała sztuka! Tym razem zapraszamy na spektakl „Ratuj się kto rodzi!” w wykonaniu Teatr Old Timers Garage. Nie przegapcie ostatniej sztuki tego lata!

Głównymi bohaterami sztuki są Andy i Roger. Andy to mężczyzna, jeszcze dosyć młody, mający za sobą hulanki i swawole, a przed sobą odpowiedzialność przez duże „O”. Wszystko za sprawą przyszłego potomka. I niby wszystko powinno być dobrze, gdyby nie jego najserdeczniejszy przyjaciel, Roger.
Roger to penis.
Błyskotliwy, inteligentny, śmiały, o wielu twarzach wystawiający swojego właściciela na wiele prób. Andy prowadzi rozmowy ze swoim spersonifikowanym przyjacielem. Wspólnie szukają sposobu, jak poradzić sobie z osamotnieniem, humorami ciężarnej żony i czekającym go ojcostwem. Rolę mentora w tych zagadnieniach pełni sam Roger. W napięciu oczekiwania na potomka pojawia się oczywiście chwila słabości, którą skrzętnie chce wykorzystać Roger, namawiając Andy’ego do „złego”. Poczynania obu bohaterów to podszyta czarnym humorem komedia, na dnie której kryje się prawda związana z obawami i lekami człowieka mającego sprostać arcyważnemu zadaniu jakim jest ojcostwo. Zabawne dialogi, komiczne sytuacje, błyskotliwe komentarze do spraw damsko-męskich, a do tego fenomenalna wiwisekcja męskiej natury i postrzegania świata przez pryzmat… Rogera. To wszystko sprawia, że ta oryginalna sztuka jest inteligentną rozrywką z drugim dnem. Ucieszy i rozbawi zarówno prawdziwych macho, jak i ortodoksyjne feministki.

Obsada:
Andy: Marek Pituch
Roger: Jakub Wons

Scenografia: Adam Grządziel
Reżyseria: Grupa wsparcia

Wstęp wolny
Po spektaklu zapraszamy na relaks nad Wisłą i „Parkiet po teatrze”!

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze