Teatr nad Wisłą: „Życie: trzy wersje”

Teatr nad Wisłą: "Życie: trzy wersje"

Wtorkowy, letni wieczór, najlepsza atmosfera, piękny widok na rzekę, leżak, drink w dłoni i doskonały spektakl! Tegoroczny sezon Teatru nad Wisłą rozpocznie „Życie: trzy wersje” w reżyserii aktora Teatru Polskiego, Jerzego Scheibala, przygotowany z okazji jubileuszu jego 70. urodzin.

„Życie: trzy wersje” to pozornie prosta i niepozbawiona komediowych tonów, ale w rzeczywistości pełna napięć historia, która zawiera wiele trafnych spostrzeżeń na temat naszej codzienności, odsłaniając tym samym prawdę o człowieku.
Sztuka Yasminy Rezy ukazuje trzy warianty tej samej kolacji z udziałem dwóch par małżeńskich, Soni i Henryka oraz Inez i Huberta. Kluczowe dla rozwoju wydarzeń kwestie umieszczone w części pierwszej, przybierają zgoła odmienny przebieg i finał w następnych dwóch odsłonach. Obserwujemy jak pozornie nieistotne szczegóły powodują, że dobrze wychowani bohaterowie pokazują swoje prawdziwe oblicze, idą za emocjami i finalnie nie mogą nad nimi zapanować. Zmagania reguł społecznych z niezmienną od wieków ludzką naturą zmieniają towarzyskie spotkanie w pole bitwy, na szczęście tylko na słowa…
Po prostu KOMEDIA z czterema świetnymi rolami!

Przekład: Piotr Szymanowski
Reżyseria: Jerzy Schejbal
Scenografia i kostiumy: Tatiana Kwiatkowska

Po spektaklu zapraszamy na relaks nad Wisłą i „Parkiet po teatrze”!

Wstęp wolny

Uwaga!
1. prosimy o niewnoszenie własnych napojów na teren wydarzenia.
2. miejsca można zajmować dopiero w momencie, kiedy obsługa ustawi widownię; prosimy o nieustawianie leżaków samemu.
3. nie przyjmujemy rezerwacji miejsc na spektakle.
4. miejsca w pierwszych rzędach mogą być zarezerwowane dla partnerów wydarzenia – są wtedy oznaczane kartką „rezerwacja”.

20 Czerwca 2017, wtorek
Godzina rozpoczęcia: 20.30
Warszawa – Śródmieście, Pomost 511, bulwar Flotylli Wiślanej

Grzybu

Komentarze