Temat Rzeka – 4 Dzień Tygodnia, Pola Rise

Temat Rzeka - 4 Dzień Tygodnia, Pola Rise

Koncerty na żywo powracają do Tematu Rzeka! W każdy czwartek sezonu organizatorzy zapraszają na cykl 4 Dzień Tygodnia, który prezentować będzie największe odkrycia polskiej sceny alternatywnej.

Pola Rise jest kompozytorką i wokalistką, poruszającą się w obszarach muzyki elektronicznej. Jej pierwszy singiel Did You Steep Last Night w dwa miesiące osiągnął 100 000 odsłon, a drugi w trzy tygodnie po premierze ponad 45 000! Za produkcję muzyczną utworu odpowiada brytyjski producent Debian Blak i jest to jeden z pierwszych utworów na YouTube w rozdzielczości 4K.

Projekt Poli Rise ujmuje kobiecością i przejmującym wokalem, za którym kryje się potężna dawka elektronicznych brzmień. Pola wielką uwagę przywiązuje do detali, co wyraźnie widać w każdym z ujawnianych materiałów video. Potwierdza tym to, że jest artystką niezwykle konsekwentną i zdefiniowaną artystycznie. W jej muzyce można dostrzec inspiracje takimi postaciami jak Iamamiwhoami, Oh Land czy Bjӧrk. Poli Rise na scenie towarzyszy Maciek Tobera z gitarą elektryczną oraz producent MANOID.

W podsumowaniach 2014 roku Pola Rise została wyróżniona zdobywając tytuł Odkrycia Roku przez portal Brand New Anthem. Również MusicIs, Magazine WIMP oraz Juventum polecili mieć na nią oko w nadchodzącym czasie.

25 czerwca, godz 20:30
Temat Rzeka
Plaża przy Moście Poniatowskiego
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze