Temat Rzeka Koncert SISTER WOOD – Otwarcie cyklu 4 Dzień Tygodnia

Temat Rzeka Koncert SISTER WOOD - Otwarcie cyklu 4 Dzień Tygodnia

Koncerty na żywo powracają do Tematu Rzeka! W każdy czwartek sezonu organizatorzy zapraszają na cykl 4 Dzień Tygodnia, który prezentować będzie największe odkrycia polskiej sceny alternatywnej.

Start z brytyjskim akcentem – SISTER WOOD otwierają cotygodniowy cykl koncertowy! Zagrają świeży i jeszcze ciepły materiał z albumu “Language Barriers” – prawdziwa uczta dla fanów ambitnych, nowoczesnych brzmień.

SISTER WOOD to formacja brytyjsko- polska. Siostry Sarah i Rachel Wood pochodzące z Wielkiej Brytanii od dekady zdobywają doświadczenie na brytyjskiej scenie. Perkusista Łukasz Moskal doskonale znany jest publiczności z udziału w takich projektach jak m.in. Zakopower czy solowy skład Nosowskiej. Połączył ich Londyn i miłość do podobnych brzmień: melodyjnych, lecz ambitnych, poszukujących, ale ujmujących. SISTER WOOD w 2015 roku otrzymało nominację do Fryderyka w kategorii Debiut Roku!

Apel do wszystkich, którzy odwiedzają plażę przy Moście Poniatowskiego i nie tylko:

1. Zachowaj porządek. Wyrzuć do kosza śmieci po sobie, a także śmieci pozostawione przez niekulturalnego sąsiada.
2. Zachowaj kulturę osobistą. Nie załatwiaj swoich potrzeb w lesie. Skorzystaj z bezpłatnej toalety miejskiej w pawilonie przy ulicy lub WC klubokawiarni.
3. Zachowaj rozsądek. Wisła jest piękna, ale niebezpieczna. Nie ryzykuj wyczynów pływackich!
4. Zachowaj czystość. Plaża przeznaczona jest do plażowania. Ognisko rozpalaj tylko w wyznaczonym do tego miejscu, po lewej i prawej stronie plaży.
Niech te zasady staną się Twoją dewizą. Pokaż że masz głowę na karku i pomóż dbać o wygląd swoich ulubionych miejsc. Korzystaj z życia jak należy i naucz też tego swoich przyjaciół!

28 maja, godz 20:30
Temat Rzeka
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze