Transmisja Grand Prix Węgier, bolid i studio komentatorskie na żywo w Stacji Mercedes

Transmisja Grand Prix Węgier, bolid i studio komentatorskie na żywo w Stacji Mercedes

Już w niedzielę, 26 lipca, w Stacji Mercedes na warszawskim Powiślu, wielkie wydarzenie dla wszystkich fanów sportów motorowych – transmisja z kolejnej rundy Mistrzostw Świata Formuły 1 – Grand Prix Węgier w wyjątkowej oprawie.

Nie lada gratką dla odwiedzających Stację tego dnia będzie mistrzowski bolid Mercedes F1 W05 Hybrid, który zaparkuje w pawilonie oraz studio komentatorskie Polsatu, nadające program na żywo, prosto ze Stacji. To będzie pełne emocjonujących, sportowych wrażeń popołudnie. Warto spędzić je razem z innymi fanami Formuły 1 w Stacji Mercedes.

Bolid_Mercedes_F1_W05_Hybrid

Od godz. 10.00, w najbliższą niedzielę, Stacja Mercedes zamieni się w najważniejsze
w Polsce miejsce dla pasjonatów Formuły 1. To w letnim pawilonie zgromadzą się wszyscy fani sportów motorowych, aby wspólnie obejrzeć zmagania w ramach kolejnej rundy Mistrzostw Świata, a wszystko to w towarzystwie bolidu Mercedes F1 W05 Hybrid.
Model, który tego dnia zagości w Stacji Mercedes, dał teamowi MERCEDES AMG PETRONAS 11 podwójnych zwycięstw w trakcie ubiegłorocznego sezonu. Zdecydowanie warto zobaczyć na własne oczy bolid, jakim jeździli oraz zwyciężali Nico Rosberg i Lewis Hamilton.

Podczas wyścigu transmitowanego w Stacji, razem z innymi pasjonatami Formuły 1, obejrzymy potyczki mistrzów kierownicy i szybkości na Węgrzech. Hungaroring to tor wymagający szczególnego stylu jazdy, bardzo techniczny i kręty. Liczne, krótkie sekwencje lewo – prawo – lewo, praktycznie nie pozwalają się zrelaksować kierującym, co stwarza bardzo wymagające warunki dla uczestników wyścigu, ale jednocześnie stanowi gwarancję pięknego, emocjonującego widowiska dla publiczności.

O godz. 13.00 rozpocznie się nadawane na żywo prosto ze Stacji Mercedes studio komentatorskie Polsatu wraz z udziałem ekspertów. To będzie wyjątkowa atrakcja, jak również wspaniała okazja, by w towarzystwie innych pasjonatów Formuły 1 oraz profesjonalnych komentatorów, obejrzeć wyścig i wspólnie przeżyć tę sportową rywalizację. Królowa sportu motorowego z pewnością nie zawiedzie i dostarczy silnych emocji.

Mistrzowskie starcie na jednym z najsłynniejszych europejskich torów wyświetlone zostanie na dużym, kontrastowym ekranie diodowym wraz z podglądem na tzw. Live Timing. Wspólnemu oglądaniu będą towarzyszyły rozmowy z zaproszonymi ekspertami, a to wszystko w zielonym, parkowym otoczeniu letniego pawilonu. Po transmisji wyścigu, o godz. 16.00, odbędzie się druga część studia na żywo emitowanego
przez telewizję Polsat. Rywalizacje z Hungaroring zostaną skomentowane przez gości specjalnych, jak również nastąpi podsumowanie obejrzanego wyścigu.
Letnia Formuła w Stacji Mercedes – Grand Prix Węgier
10.00-12.00 – Prezentacja mistrzowskiego bolidu Mercedes F1 W05 Hybrid
12.00-12.30 – Zajmowanie miejsc dla publiczności (w związku z transmisją na żywo realizowaną przez telewizję Polsat, organizatorzy proszą o punktualność)
13.00-14.00 – Studio F1 na żywo (zaproszeni goście telewizji Polsat)
14.00-16.00 – Transmisja wyścigu
16.00-17.00 – Studio F1 na żywo

 

Kolejne transmisje Formuły 1 w Stacji Mercedes odbędą się w następujących terminach:

26.07 – GP Węgier – Hungaroring

23.08 – GP Belgii – Circuit de Spa-Francorchamps

6.09 – GP Włoch – Autodromo Nazionale di Monza
Stacja Mercedes przez całe lato (do 6 września 2015) oferować będzie ciekawe spotkania, koncerty, projekcje filmowe, wydarzenia motoryzacyjne oraz zajęcia sportowe. Inicjatorem projektu jest Mercedes-Benz Polska, a współtwórcą programu i operatorem – Grupa Warszawa. Przez cały czas działania można umówić
się na jazdy testowe za pośrednictwem asystentów sprzedaży i mobilnych sprzedawców obecnych w Stacji. W tym roku do dyspozycji gości będą m.in. Klasy A, C, CLA Shooting Brake, CLS, GLA i smart forfour.

Harmonogram_Stacja_Mercedes_20-26_07

26 lipca, godz. 10:00
STACJA MERCEDES
Róg ul. Kruczkowskiego i al. 3 Maja
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze