Tydzień Artystyczny vol. 5

Komisja Kultury Zarządu Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza na V edycję Tygodnia Artystycznego UW w dniach 8-14 kwietnia 2019 r.! ??

Tydzień Artystyczny to okazja dla wszystkich, aby zaprezentować siebie, swoje talenty i zainteresowania przed szeroką publicznością studencką.
Zapraszamy do współpracy wszystkich artystów: wokalistów i zespoły muzyczne, aktorów, grupy teatralne i improwizatorskie, tancerzy, rysowników, malarzy, fotografów, poetów, filmowców, projektantów i nie tylko! Z nami wystąpisz na deskach prawdziwego teatru, zagrasz w klubie, zorganizujemy wystawę Twoich prac, wieczór poetycki i damy możliwość przeprowadzenia profesjonalnych warsztatów!

Regulamin Tygodnia Artystycznego vol. 5: https://drive.google.com/file/d/0B6z_SbtdL5WyekxhcUJmMThuNzJoOVFHMGdTUUdZT3owS3hR/view?usp=sharing

Formularz zgłoszeniowy dla artystów i grup artystycznych: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdvx656YeHWCo9_lDeROpxYo4INjJIZvavLVUod0qDBB-QmBw/viewform

Na wypełnione formularze czekamy do 23 marca do godz. 23:59!
UWAGA! Konieczne jest przesłanie demo/nagrania/zdjęć lub innych załączników w zależności od twórczości na adres: tydzien.artystyczny@samorzad.uw.edu.pl do dnia zakończenia rekrutacji.

Stwórz razem z nami V edycję Tygodnia Artystycznego UW!
Nie zwlekaj! Liczba występujących artystów ograniczona!
________________________________________________

Dla wszystkich wielbicieli sztuki przygotowaliśmy pełen wrażeń tydzień wydarzeń kulturalnych ?

Podczas TA UW możecie zobaczyć swoich kolegów i koleżanki z zajęć w zupełnie innym kontekście, poznać ich artystyczne oblicze, a jednocześnie spróbować własnych sił podczas różnorodnych warsztatów, które przygotowaliśmy dla chętnych!

Więcej szczegółów oraz pełen harmonogram już wkrótce!

Do zobaczenia podczas tegorocznego TA UW!

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze