Tydzień Artystyczny vol. 5

Komisja Kultury Zarządu Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza na V edycję Tygodnia Artystycznego UW w dniach 8-14 kwietnia 2019 r.! ??

Tydzień Artystyczny to okazja dla wszystkich, aby zaprezentować siebie, swoje talenty i zainteresowania przed szeroką publicznością studencką.
Zapraszamy do współpracy wszystkich artystów: wokalistów i zespoły muzyczne, aktorów, grupy teatralne i improwizatorskie, tancerzy, rysowników, malarzy, fotografów, poetów, filmowców, projektantów i nie tylko! Z nami wystąpisz na deskach prawdziwego teatru, zagrasz w klubie, zorganizujemy wystawę Twoich prac, wieczór poetycki i damy możliwość przeprowadzenia profesjonalnych warsztatów!

Regulamin Tygodnia Artystycznego vol. 5: https://drive.google.com/file/d/0B6z_SbtdL5WyekxhcUJmMThuNzJoOVFHMGdTUUdZT3owS3hR/view?usp=sharing

Formularz zgłoszeniowy dla artystów i grup artystycznych: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdvx656YeHWCo9_lDeROpxYo4INjJIZvavLVUod0qDBB-QmBw/viewform

Na wypełnione formularze czekamy do 23 marca do godz. 23:59!
UWAGA! Konieczne jest przesłanie demo/nagrania/zdjęć lub innych załączników w zależności od twórczości na adres: tydzien.artystyczny@samorzad.uw.edu.pl do dnia zakończenia rekrutacji.

Stwórz razem z nami V edycję Tygodnia Artystycznego UW!
Nie zwlekaj! Liczba występujących artystów ograniczona!
________________________________________________

Dla wszystkich wielbicieli sztuki przygotowaliśmy pełen wrażeń tydzień wydarzeń kulturalnych ?

Podczas TA UW możecie zobaczyć swoich kolegów i koleżanki z zajęć w zupełnie innym kontekście, poznać ich artystyczne oblicze, a jednocześnie spróbować własnych sił podczas różnorodnych warsztatów, które przygotowaliśmy dla chętnych!

Więcej szczegółów oraz pełen harmonogram już wkrótce!

Do zobaczenia podczas tegorocznego TA UW!

Grzybu

Komentarze