TyDzień Kobiet z NZS PW

TyDzień Kobiet z NZS PW

Projekt ten został stworzony z myślą o wszystkich studentkach, a w szczególności z Politechniki Warszawskiej i daje im okazję do uczestniczenia w różnorodnych spotkaniach i warsztatach. Liczymy, że dzięki temu przedsięwzięciu podsycimy w uczestniczkach ciekawość świata, kreatywność, pragnienie nieustannego doskonalenia się i rozwoju, dodamy im motywacji, wiary we własne możliwości oraz odkryjemy przed nimi narzędzia, za pomocą których już dziś mogą podjąć odpowiednie kroki, aby realizować swoje pasje i osiągać sukcesy.

Każdy dzień będący częścią projektu posiada swój unikalny temat przewodni, z którym silnie związane są przygotowane atrakcje i liczne konkursy. Bo świętować drogie Panie możemy caaaały tydzień! Zapraszamy gorąco!

Harmonogram:
✰ Poniedziałek (06.03)
“Najpierw rzeźba, potem masa”, czyli sport, sport i jeszcze raz sport!
16:00-17:00 – Acroyoga- połączenie gimnastyki akrobatycznej, jogi i masażu tajskiego. Ćwiczenia o działaniu terapeutycznym dla ciała i ducha, otwierają na kontakt z drugim człowiekiem.
17:00-18:00 – Twerkout – potrząśnij tym co masz – połączenie fitnessu i tańca twerk. Pozwala poznać swoją seksualność przy jednoczesnym spalaniu zbędnych kilogramów. Podczas treningu intensywnie pracują plecy, pośladki oraz nogi.

✰ Wtorek (07.03)
“Daj się zaskoczyć” – tego dnia stawiamy na rozrywkę i dbanie o swoją cerę
16:00-18:30 – Warsztaty „4 kroki do pięknej cery”- która z Was nie chciałaby być wiecznie piękna i młoda? Wraz z Oriflame zdradzimy sekretny rytuał pielęgnacji przedłużającej młodość.
16:00-17:00 – Capoeira – brazylijska sztuka walki. Łączy ze sobą elementy taneczne, akrobatyczne i gimnastyczne.
20:00-21:30 – DJ-ka – dziewczyny za konsole – warsztaty z DJ rozwiną Twoją wiedzę muzyczną oraz sprawią, że rozkręcisz każdą imprezę.
20:00-21:30 – Warsztaty barmańskie – Poznaj tajniki sztuki barmańskiej, przygotuj swój własny koktajl, poznaj efekty swojej pracy przez degustację.
21:00- RED LIPS Party, wstęp free.

✰ Środa (08.03)
“Jesteś wyjątkowa!” – to wyjątkowy dzień dla wszystkich kobiet, dlatego tego dnia czekać będą na Was wyjątkowe atrakcje, porady specjalistów oraz konkursy
14:00-18:00 – specjalne atrakcje z okazji Dnia Kobiet: Brafitting z Bradonną – wiedza to komfort, PINK LIPS Project, Masaże, Analiza składu ciała
18:00-20:00 – Warsztaty ze stylistką – Piękny wygląd, to tylko część sukcesu. To, jak siebie widzisz, jest najważniejsze. Poznasz sprawdzone wskazówki jak dobrać stylizacje do swojej sylwetki urody i w zależności od okazji.

✰ Czwartek (09.03)
“Rozwiń skrzydła”, czyli warsztaty z samorozwoju, z zarządzania swoim życiem, a także improwizacji
14:00-17:00 – Zostań bohaterką swojego życia! –Warsztaty poprowadzone przez Katarzynę Spiridonow- jej pasją życiową i celem w pracy trenerskiej i terapeutycznej jest poprawa jakości życia ludzi, ich skuteczność działania, zadowolenia, zwiększenie świadomości siebie i świata.
14:00-16:00 – Kobiet myśląca- czas i pieniądze czyli jak zarządzać najważniejszymi obszarami swojego życia – warsztaty poprowadzi Iwona Ciszewska- Trener Biznesu z 25 letnim doświadczeniem
17:00-19:00 – Warsztaty Impro – Dowiesz się co to jest prawdziwa spontaniczność i poznasz sztuki improwizacji i rozmowy na każdy temat.
19:00-20:50 – Spektakl „Ludzie i Anioły” w bardzo studenckiej cenie, tylko 19 zł.
✰ Piątek (10.03)
“Smakuj każdy dzień” – na zakończenie tygodnia jedzenie! Warsztaty barmańskie, baristyczne, sekrety tworzenia czekolady, a także spotkanie z dietetykiem!
14:00-15:30 – Spotkanie z dietetykiem –Zadbaj o swój jadłospis, dowiedz się co jeść aby cieszyć się zdrowiem i piękną urodą.
13:30-14:45 – Manufaktura czekolady – słodkie chwile przyjemności – warsztat podczas, którego każdy może zrobić swoją własną czekoladę, poznać cały proces jej tworzenia, a także wypić kubek gorącej czekolady. Koszt warsztatu 10 zł.
15:30-17:30 oraz 18:00-20:00 – Warsztaty parzenia kawy i latte art z Maestro Green Caffe Nero – obudź się ze smakiem – warsztat pogłębiający wiedzę o sztuce parzenia kawy.

Zapisy ruszają 27.02 o godzinie 20:00!
Odwiedź wydarzenie na Facebooku: TyDzień Kobiet z NZS PW

Grzybu

Komentarze