Urban Live Beats od Leżajsk

Urban Live Beats od Leżajsk

W klubie Pomost 511 ruszają czwartkowe koncerty z cyklu Urban Live Beats pod znakiem piwa w zielonych butelkach.

Nowy Leżajsk w zielonych butelkach startuje z cyklem letnich imprez w warszawskim klubie Pomost 511. W każdy czwartek lata na brzegu Wisły zabrzmią energetyczne brzmienia z cyklu Urban Live Beats. Kolejna impreza, której patronuje Leżajsk startuje nad Wisłą 21 lipca o godzinie 20.00.

Lokalizacja koncertów nie jest przypadkowa. Nowe piwo w zielonych butelkach – propozycja dla ludzi uciekających od sztuczności i żyjących w zgodzie ze sobą – inspiruje do smakowania życia we własnym rytmie. Klimat nadwiślańskiej miejscówki zachęca do celebrowania lata bez zbędnego pośpiechu, w tempie przypominającym spokojne życie na Podkarpaciu, a energetyczna muzyka podkręca klimat miejskich wakacji.

Czwartkowe koncerty Leżajska w Pomoście 511 łączą DJ-kę z muzyką graną na żywo. Niepowtarzalnych efektów można się spodziewać za każdym razem, gdy DJ wyłączy muzykę, pozostawiając tyko muzę graną na żywo i wokale. Czwartki z Leżajskiem na Pomoście 511 to imprezowa torpeda, która co czwartek odpala inaczej.

Kolejna impreza z letniego cyklu Leżajska już 21 lipca 2016 r. W Pomoście 511 zabrzmi między innymi Maurycy Ra – człowiek orkiestra prowadzący cykl Urban Beats. Za konsoletą powstanie energetyczny mix, w którym zabrzmią połączone w energetyczny mix różne style muzyczne: hip-hop, balkan, reege, ghetto funk i drum’n’bass. Oprócz niego tej nocy zagrają Raddim Radix, EDDY AGUERO i Filip DA B.

Data: 21 Lipca 2016, czwartek, Godzina: 20.00
Miejsce: Pomost 511 (pokaż na mapie)

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze