Urodzinowy stand-up nad Wisłą

Urodzinowy stand-up nad Wisłą

Jak co środę Cud Nad Wisłą przygotował dla Was STAND-UP NAD WISŁĄ jednak w najbliższą środę będzie to wydarzenie WYJĄTKOWE. ♥ 26 lipca to PIĄTY z OŚMIU urodzinowych dni! ♥

Do Piotra Szumowskiego i Jaśka Borkowskiego ze Stand-up Polska dołączy Rafał Rutkowski ♥

Rafała Rutkowskiego znacie, jako aktora teatralnego, telewizyjnego i filmowego, dyrektora artystycznego Teatru Montownia, a także jako specjalistę od kultowych one-man show i stand-up comedy. W tej ostatniej roli zawita na 8. urodziny Cudu – przygotował dla Was najlepsze i najśmieszniejsze punkty swojego programu, czyli the best of Rafał Rutkowski!

♥ Piotr Szumowski ♥

Komik w pełni międzynarodowy. Występował w ponad trzydziestu krajach, na pięciu kontynentach, w trzech językach. Tak jest, Piotrek przeżył 409 dni podróży dookoła świata. Jak on to zrobił? Nikt nie wie. Ostatnio przez 10 minut próbował otworzyć saszetkę z ketchupem, a potem polał frytki musztardą.

♥ Jasiek Borkowski ♥

Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych polskich komików. Występować zaczął dzięki Stand-up Polska w 2010 roku, zdobywając w tym czasie uznanie i sympatię widzów, swoim zaskakującym i emocjonalnym stand-upem.

>> ŚRODA, 26.07.2017 <<<
Bulwar Flotylli Wiślanej
START: 20:00

 

Grzybu

Komentarze