Ursynalia 2016

Ursynalia 2016

Kompletnie nowa edycja Ursynaliów! W tym roku organizatorami są wyłącznie studenci, którzy postawili na różnorodność. Głównymi gwiazdami będą m.in. Kazik, KSU, Vavamuffin, Junior Stress, TEDE oraz Akcent. Artyści wystąpią na dwóch scenach- scenie głównej oraz LECH TentStage. A najlepsze, że wjazd jest za FREE!
Nie czekaj i wygeneruj własną wejściówkę – kliknij w link do wydarzenia poniżej.

Ursynalia Warsaw Student Festival to coroczny studencki festiwal muzyczny odbywający się w Warszawie od 1983 roku. Jest to jeden z największych festiwali studenckich w Europie. Organizatorem całej imprezy jest Samorząd Studentów Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

PROGRAM:

3 czerwca – Scena Główna
POWERPLAY
JUNIOR STRESS
KSU
TABU
KAZIK
AKCENT

3 czerwca – LECH TentStage
22:00 – 01:00 HUNGRY HUNGRY MODELS

4 czerwca – Scena Główna
LAUREAT STUDENT TALENT SHOW
CAŁA GÓRA BARWINKÓW
GRIZZLEE
FARBEN LEHRE
VAVAMUFFIN
TEDE

4 czerwca – LECH TentStage
22:00 – 1:00 WIXAPOL SA

BILETY
Żeby wejść za darmo wystarczy wygenerować własną wejściówkę na stronie wydarzenia (link poniżej). Po poprawnym wypełnieniu formularza generowany jest specjalny kod QR, który należy okazać wraz z legitymacją studencką w specjalnym punkcie na Kampusie SGGW. Tam otrzymacie opaskę i zostaniecie później przepuszczeni przez bramkę wejściową na teren festiwalu.
Osoby nie studiujące, zostaną zarejestrowane jako osoby towarzyszące. W momencie rejestracji muszą zdeklarować się z którym studentem przyjdą na Ursynalia, podając uczelnię i numer indeksu studenta wpisanego już do bazy. Osoba towarzysząca może odebrać opaskę dopiero wtedy, gdy student odbierze już swoją.
W tym roku osoby niepełnoletnie nie mogą wejść na teren festiwalu.

DOJAZD
Festiwal odbędzie się na terenie Kampusu Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (SGGW) przy ulicy Nowoursynowskiej 161.
Organizatorzy sugerują dojście na piechotę ze stacji metra Ursynów.
Ponadto Uber przygotował specjalną promocję. Każdy uczestnik Ursynaliów może odebrać 50zł na przejazd. Wystarczy ściągnąć aplikację Uber na telefon i zarejestrować się wpisując kod URSYNALIA2016 na Uber.com/app.

JEDZENIE I NAPOJE
Zabronione jest wnoszenie jedzenia i napojów. Na terenie festiwalu znajdują się FOOD TRUCKi, na których będzie można dokonywać zakupu produktów spożywczych.

APARAT FOTOGRAFICZNY
Na teren festiwalu można wnieść tylko amatorski aparat kompaktowy. Aparaty fotograficzne w telefonach komórkowych, niezależnie od ich rozdzielczości, są dozwolone. Lustrzanki i aparaty ze zmienną optyką są zabronione. Profesjonalny sprzęt fotograficzny jest zabroniony. Ze sprzętem fotograficznym mają możliwość wejść tylko dziennikarze z akredytacją prasową.

PARASOLKI
Na teren festiwalu można wnieść tylko małe, składane parasolki. Wszystkie duże z metalowymi, drewnianymi i ostrymi zakończeniami są niedozwolone.

SEKTOR DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Podobnie jak w latach ubiegłych planowany jest specjalny sektor dla osób niepełnosprawnych.

RZECZY ZGUBIONE
Wszystkie rzeczy znalezione trafiają do budynku sztabu głównego festiwalu. Rzeczy zagubione będzie można również odebrać po festiwalu w biurze Samorządu Studentów SGGW przy ul. Nowoursynowskiej 166 od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 (informacje o rzeczach odnalezionych pojawią się na stronie ursynalia.pl).

WYCHODZENIE Z TERENU FESTIWALU
Wchodząc należy okazać swój wygenerowany bilet (szczegółowe info powyżej). Każdy uczestnik dostaje opaskę, dzięki której może swobodnie wychodzić i wchodzić ponownie na teren festiwalu.

http://bilet.ursynalia.pl/

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze