V edycja Kazimiernikejszyn 2018

V edycja Kazimiernikejszyn 2018

Możecie już powoli się wkrecać w klimat letniego Kazimiernikejszyn, który jak co roku w lipcu zawita w Kazimierzu Dolnym. Będzie jeszcze więcej muzyki, warsztatów i pozytywnej energii. Rezerwujcie swój czas.

Choć do Kazimiernikejszyn pozostało jeszcze kilka miesięcy, przygotowania do niego już trwają. Znamy już datę: 12-15 lipca oraz pierwszych wykonawców, którzy pojawią się latem w Kazimierzu Dolnym. W tym roku będą to m.in.: Lao CheŁąki ŁanFisz EmadeGrubsonTabuDZIADY KAZIMIERSKIESPACEBOYIrek Dudek – Shakin’ Dudi i niespodzianka – Mega Artysta, który zostanie ogłoszony wkrótce. I jest to dopiero początek długiej listy. Oprócz tego znane są także nazwiska gości, którzy do chwili obecnej swoją obecność potwierdzili: Szymon Hołownia, Katarzyna Miller oraz Magdalena Dembowska.

Czy tegoroczna impreza będzie się czymś różniła od poprzednich edycji?

– Zawsze jest coś nowego – mówi Michał Niewęgłowski, organizator Kazimiernikejszyn. – Nowi goście, nowe przygody. Jednak formuła pozostaje ta sama.

Będzie jeszcze więcej warsztatów, koncerty na Rynku a także wiele atrakcji w Strefie Rakieta. Każdy znajdzie w programie coś dla siebie, bo jak co roku będzie on bardzo rozbudowany.

– Program festiwalu jest na tyle bogaty, że przyjeżdżający na niego ludzie nie mają czasu na nudę – mówi Michał Niewęgłowski. – Nie da się wziąć udziału we wszystkich proponowanych przez nas wydarzeniach, tyle ich jest.

I chociaż organizatorzy nie ogłosili jeszcze nazwisk wszystkich artystów, których spotkać będzie można na tegorocznym Kazimiernikejszyn, sprzedaż karnetów już trwa. Kto choć raz brał udział w tym festiwalu, może mieć pewność, że i tym razem nie zabraknie dobrej zabawy, pozytywnej energii i kontaktu z naturą. Bo najważniejsza jest ta niepowtarzalna festiwalowa atmosfera.

Grzybu

Komentarze