V Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej

V Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej

GWKS Ajsedora już po raz piąty ma przyjemność organizować Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej. Osobistego patronatu nad zawodami udzielił nam prof. dr hab. Piotr Gliński, Wicepremier i Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Wiceprezes KPRM-u. Turniej objęty jest również honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe Miasta Stołecznego Warszawy Pana Tomasza Kucharskiego. Natomiast Patronat medialny nad Turniejem objął portal informacyjno-rozrywkowy „Czas dzieci” oraz lokalna prasa „Wiadomości sąsiedzkie”.

Partnerami Klubu w organizacji zawodów są współpracujące z nami szkoły: Zespoł Szkół Nr 60; przy ul. Stefanii Sempołowskiej 4 w Warszawie oraz Gimnazjum nr 28 im. gen. bryg. Franciszka Sznejdego; ul. Władysława Umińskiego również w Warszawie.

V Międzynarodowy Turniej w gimnastyce artystycznej „Warsaw Baby Cup 2017” cieszy się również wsparciem wielu wspaniałych sponsorów, bez których te zawody nie mogłyby się odbyć. Serdecznie dziękujemy: BD Art Polska, Czary Maryś, Dublon, EDF, Fiber, Hultaj polski, Klockownia, Machiko, Merino Sport, MisiaLove, Moder Forms, Napalcówki.pl, Wika.pl, Wrotkarnia RollerDisco.

W tegorocznym turnieju weźmie udział ponad 170 zawodniczek z 20 klubów z roczników od 2011 do 2006 w układach tanecznych i z przyborami, w kategoriach A, B i C. Po raz pierwszy zawodniczki wystąpią również w układach zbiorowych. Swoje umiejętności zaprezentują zawodniczki z: Białorusi, Litwy, Luxemburga, Rosji, Słowacji oraz Polski.

Wszystkich sympatyków gimnastyki artystycznej zapraszamy do OSiR Polna, Polna 7a na Pradze Północ w dniach 2 i 3 grudnia 2017 lub do oglądania transmisji na stronie www.rell.pl.

Grzybu

Komentarze