„Versace. Geniusz, sława i morderstwo” – Fashion Film Fetish

"Versace. Geniusz, sława i morderstwo" - Fashion Film Fetish

Sebastian Kobielski oraz Znajomi Znajomych w osobie Doroty Tomaszewskiej zapraszają na pierwszą w tym sezonie odsłonę cyklu filmowego poświęconego wybitnym osobowościom i zjawiskom składającymi się na ekscentryczną historię świata współczesnej mody.

Już 26.10 o godz. 20.00 w Sali Kinowej Znajomi Znajomych obejrzymy „VERSACE. Geniusz, sława i morderstwo” 🙂

Przed seansem odbędzie się panel dyskusyjny, podczas którego Sebastian z wyjątkowymi Gośćmi Specjalnymi: dziennikarką Ismeną Dąbrowską na co dzień związaną z Harper’s Bazaar Polska oraz fotografem i modelem Simone Lini Trivulzio przepłynie przez kilka gorących, modowych tematów.

26 Października 2016, środa, Godzina: 20.00
Znajomi Znajomych, Wilcza 58a

Z-A-P-R-A-S-Z-A-M-Y
WSTĘP WOLNY!

Sylwetki:

* Ismena Dąbrowska – dziennikarka modowa, pasjonatka nowych mediów. W ubiegłym roku na rynek wprowadziła HarpersBazaar.pl, którego jest redaktor prowadzącą. Absolwentka dziennikarstwa na Collegium Civitas, studentka historii sztuki na Uniwersytecie Warszawskim. Wcześniej związana z serwisem Lamode.info. Choć na co dzień pracuje w Internecie, ogromną miłością darzy drukowane magazyny, które kolekcjonuje od lat.

*Simone Lini Trivulzio – model, fotograf, 100% Włoch zakochany w Warszawie. Po studiach Art & Photography w Mediolanie pracował jako asystent ekscentrycznego Silvio Wolfa m.in. dla P&G, Hugo Boss, Vice. Po przeprowadzce do Polski rozpoczął współpracę z polskimi artystami, której efekty wkrótce zobaczymy na autorskim wernisażu. Uwielbia sztukę współczesną fotografie Irvin Penn , Horst and Avedon, portrety to świat, który go nieustannie fascynuje.

*Sebastian Kobielski – reżyser kreatywny, artysta włosów, performer. Absolwent prestiżowej PJATK. Przez wiele lat związany z pracownią Jaga Hupało Born to Create. Prowadził bloga rascal room, jest autorem wielu felietonów o tematyce modowej. współtworzy niezliczone projekty z pogranicza świata mody i sztuki – opera, musical, klipy, sesje, wystawy. jego prace były wielokrotnie publikowane i docenione zarówno w kraju jak i za granicą m.in. w L’officiel, Elle, Kaltblut, K-mag, Design scene, Post, I-D, Vice, Pani, Viva!, Instyle. Aktualnie reprezentuje go agencja talentów Metaluna.

Grzybu

Komentarze