VII Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej Warszawska Jesień 2019

Szanowni Państwo, Gimnastyczny Warszawski Klub Sportowy AJSEDORA ma przyjemność zaprosić Państwa na:

VII edycja Międzynarodowego Turnieju w Gimnastyce Artystycznej pn.: „Warszawska Jesień 2019” odbędzie się w dniach:
30.11-01.12.2019

w Hali Sportowej „POLNA” OSiR Dzielnicy Śródmieście
w Warszawie przy ul. Polna 7a

WSTĘP WOLNY.

To już siódma edycja prestiżowego Międzynarodowego Turnieju w Gimnastyce Artystycznej „Warszawska Jesień” organizowanego we współpracy z władzami m.st. Warszawy.

W turnieju wystąpi około 320-350 zawodniczek z kilkudziesięciu klubów z całego świata w blisko 50 kategoriach indywidualnych. Podczas zawodów można będzie zobaczyć występy gimnastyczek w wieku 6 – 17 lat, zarówno w układach tanecznych jak i z przyborami. Dziewczynki w ciągu dwóch dni trwania turnieju zaprezentują swoje umiejętności w układach tanecznych i z przyborami, tj. ze skakanką, z obręczą, z piłką, z maczugami oraz ze wstążką. Każdy prezentowany układ trwa 1 min 30 sek. W tym czasie gimnastyczki muszą wykazać się umiejętnościami tanecznymi połączonymi z elementami gimnastycznymi tj. skoki, piruety, równowagi.

Obok zawodniczek z Polski, konkurować będą reprezentantki klubów gimnastycznych z krajów będących w światowej czołówce, m.in.: Niemiec, Białorusi, Rosji, Litwy, Łotwy, Ukrainy, Belgii, Izraela i Gruzji. Chcielibyśmy jak najlepiej zaprezentować Polskę oraz Warszawę naszym gościom z zagranicy i Polski.

Ogromne zainteresowanie tą wyjątkową dyscypliną sportu oraz wysoka dostępność Turnieju – lokalizacja w centrum Warszawy i wstęp wolny dla widzów sprawiają, że z roku na rok gościmy coraz liczniejszą widownię. Dzięki szerokiej promocji Turnieju, trybuny wypełnią się dużą ilością zaangażowanych widzów. Jednocześnie w trakcie trwania imprezy, zapewniamy wysokiej jakości transmisję online – RELL.PL, która za pośrednictwem mediów społecznościowych oglądana będzie przez co najmniej kilka tysięcy osób.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową
>> link i fanpage’m >> link zawierającymi aktualne informacje i najważniejsze tematy dotyczące naszych zawodniczek i ich sukcesów.

Zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków gimnastyki do kibicowania na żywo!

Organizator: GWKS Ajsedora
Współorganizator: OSiR „POLNA”, Urząd Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy

logo facebook

Grzybu

Komentarze