Warsaw Games Week 2015

Warsaw Games Week 2015

Znamy już pierwszych wystawców Warsaw Games Week.

Podczas Targów Gier Wideo w Warszawie zaprezentują się przedstawiciele czterech kluczowych firm w branży – CENEGA, Microsoft, Sony Computer Entertainment Polska i Ubisoft. Wydarzenie, którego inicjatorem jest Stowarzyszenie Producentów i Dystrybutorów Oprogramowania Rozrywkowego (SPIDOR) odbędzie się w dniach 23-25 października w Warszawie. Bilety są już w sprzedaży.

Warsaw Games Week 2015 to wielkie święto wszystkich fanów gier wideo. W dniach od 23 do 25 października w warszawskiej Hali EXPO XXI na kilometrach kwadratowych powierzchni po raz pierwszy w historii wspólnie zaprezentują się czterej najwięksi producenci gier na polskim rynku: CENEGA, Microsoft, Sony Computer Entertainment Polska oraz Ubisoft, którzy przygotują dla graczy moc wyjątkowych i niespodziewanych atrakcji.

Wystawcy

Grupa CENEGA to dynamicznie rozwijająca się firma w sektorze gier komputerowych i konsolowych
w Europie Środkowo-Wschodniej. Zakres działalności obejmuje tłumaczenie, promowanie i wprowadzanie
gier na czterech rynkach: Czechy, Polska, Słowacja i Węgry. Obecnie CENEGA wydaje gry komputerowe
w kooperacji z 1C Company, BANDAI NAMCO Entertainment, Capcom, Koch Media, Paradox Interactive, SEGA, Square Enix, Take-Two Interactive i Warner Bros. Interactive Entertainment. W katalogu wydawniczym firmy CENEGA znajdują się m.in. bestsellerowe serie: Batman Arkham, Fallout, Grand Theft Auto, Hitman, LEGO Video Games, Sid Meier’s Civilization, The Elder Scrolls oraz Tomb Raider.

Xbox to wiodąca marka rozrywkowa Microsoft. Na konsoli Xbox One dostępne są najlepsze gry na wyłączność i przeboje światowych producentów. Usługa sieciowa Xbox Live oferuje stabilny i bezpieczny tryb gry wieloosobowej z ponad 40 milionami użytkowników na całym świecie. Dzięki rozbudowanym funkcjom rozrywkowym konsoli i wprowadzanym na bieżąco aktualizacjom, można swobodnie przełączać gry, telewizję
i aplikacje oraz błyskawicznie wznawiać zabawę w dowolnym momencie. Połączenie ekosystemów pozwoli także przesyłać gry z konsoli Xbox One na komputer z Windows 10 lub tablet. Więcej informacji o Xbox można znaleźć na stronie www.xbox.com.

Sony Computer Entertainment Polska – PlayStation robi wszystko dla graczy. Od roku 1994 zapewnia niewiarygodne wrażenia, niesamowite przygody i tysiące intrygujących postaci w domach graczy na całym świecie — dzięki nim niejedno uniwersum było też na wyciągnięcie ich ręki. Dzisiaj ruszają szlakiem ku przyszłości konsol, gier i aplikacji rozrywkowych, pracując nad systemami PlayStation 4, PlayStation 3
i PlayStation Vita. Łączą graczy ze sobą i z innymi usługami, takimi jak PlayStation Plus czy PlayStation Network.

Ubisoft jest jednym z wiodących twórców, wydawców i dystrybutorów interaktywnej rozrywki oraz serwisów. Firma może się pochwalić bogatym portfolio marek cieszących się renomą na całym świecie.

Atrakcje

Na gości czekać będzie niezliczona ilość nowości i atrakcji. Specjalnie dla nich przygotowane zostaną zaaranżowane strefy, w których będą mogli zmierzyć się ze sobą w turniejach, zagrać w najnowsze gry, przetestować najlepszy sprzęt oraz spotkać się z najpopularniejszymi graczami i youtuberami. Warsaw Games Week 2015 to doskonała rozrywka dla każdego – zarówno dla zaangażowanych fanów gier jak i rodzin
z dziećmi.

Sprzedaż biletów już ruszyła. Bilety do nabycia w punktach sprzedaży sieci eBilet oraz na www.ebilet.pl.

Bilety jednodniowe:
sobota (24.10.2015): 30 zł
niedziela (25.10.2015): 30 zł

Bilety rodzinne (2+1 lub 1+2):
sobota (24.10.2015): 80 zł
niedziela (25.10.2015): 80 zł

Bilety VIP:
piątek (23.10.2015): 120 zł

WARSAW GAMES WEEK. Targi Gier Wideo.
Data: 23-25 października 2015
Adres: EXPO XXI, ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14, Warszawa
Godziny otwarcia: piątek 12:00 – 20:00 / sobota-niedziela 9:00 – 20:00

Oficjalna strona: www.warsawgamesweek.pl / Facebook: www.facebook.com/warsawgamesweek
Organizator: LIVE Sp. z o.o. / Informacje dla mediów: tomek.rawski@live.com.pl, tel. (22) 852 24 13

Stowarzyszenie Producentów i Dystrybutorów Oprogramowania Rozrywkowego powstało w kwietniu 2008 roku. Misją Stowarzyszenia jest upowszechnianie zasad etyki zawodowej producentów i dystrybutorów gier poprzez działalność edukacyjną i szkoleniową.  SPIDOR jest inicjatorem kampanii społecznych „Graj bezpiecznie”, „Patrz w co gram” i „Zapytaj o gry”.
Oficjalna strona: www.spidor.pl / Facebook: www.facebook.com/Zapytajogry

23 – 25 października
EXPO XXI
ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze