Warsaw Italian Weekend – zjedz dobrze za 39zł

Warsaw Italian Weekend - zjedz dobrze za 39zł

Kiedy: ostatni weekend marca (27 – 29)!
Gdzie: w starannie wybranych warszawskich restauracjach
Co: Trzydaniowe doświadczenie restauracyjne w cenie 39 złotych!

Po wielkim sukcesie pierwszej, pilotażowej edycji Warsaw Restaurant Weekend (i krótko przed startem pełnowymiarowego, tygodniowego festiwalu, zaplanowanego na maj 2015 roku), wraz z najlepszymi warszawskimi restauracjami zapraszamy w ostatni weekend marca na trzydniowe święto włoskiej kuchni – Warsaw Italian Weekend!

SPRZEDAŻ BILETÓW RUSZA 13.03.

Wszystkie uczestniczące w wydarzeniu lokale przygotowały już swoje popisowe, trzydaniowe menu. Ich lista zostanie ogłoszona w czwartek! Pojawiają się wśród nich zarówno klimatyczne, południowe kantyny, prowadzone przez włoskie rodziny, jak i ekskluzywna, na co dzień francuska restauracja, której szefowie specjalnie na potrzeby wydarzenia będą interpretować włoskie smaki.

Przystępna oferta pozwoli osobom nie jadającym na co dzień restauracjach poznać coraz atrakcyjniejszą kulturę stołecznej gastronomii. Lokalnym „foodies” da natomiast pretekst do odświeżenia znajomości najważniejszych restauracyjnych włoskich marek w Stolicy. To wszystko w atmosferze wielkiego kulinarnego święta.

Nowością jest udział w festiwalu studia kulinarnego – Food Lab Studio Grzegorza Łapanowskiego, które oferować będzie warsztaty kuchni włoskiej w promocyjnej cenie 149PLN. To wyjątkowa okazja, aby poznać magiczne tajniki włoskiej kuchni w niepowtarzalnym, nowym miejscu oraz pod okiem i w towarzystwie jej prawdziwych miłośników.

W dniach 27-29 marca, specjalne stoliki w tych lokalach przeznaczone będą dla gości uczestniczących w festiwalu Warsaw Italian Weekend 2015. Otrzymacie w tym czasie trzydaniowe menu, składające się z przystawki, dania głównego i deseru, co pozwoli na skosztowanie filozofii kulinarnej danego lokalu w promocyjnej cenie 39PLN, a więc znacznie poniżej codziennej ceny takiego zestawu. Partnerem festiwalu jest orzeźwiający koktajl MARTINI TONIC, który będzie dostępny w uczestniczących restauracjach w specjalnej niskiej cenie.

Warsaw Italian Weekend to:

– święto stołecznej gastronomii, która stoi na najwyższym poziomie, nieodbiegającym od światowych standardów
– szansa na poznanie najlepszych warszawskich włoskich restauracji, ponieważ w tych dniach wszystkie przygotują popisowe menu
– szansa na pełne, trzydaniowe doświadczenie restauracyjne w promocyjnej cenie, gdyż rzadko zamawiamy aż trzy dania, a dzięki nim każda restauracja może naprawdę opowiedzieć swoją historię

Do zobaczenia przy stole 🙂

Zapraszamy także już dziś na naszą wielką imprezę otwarcia, która odbędzie się 27 marca od 20.00. Szczegóły wkrótce.

———-
Naszym Partnerem Koktajlowym jest MARTINI TONIC.

Partner Główny: Martini
Partnerzy: Zomato, Quandoo, Food Lab Studio.
Patroni: Pełną listę Patronów ogłosimy 11.03
– – – – – –
POLUB > www.facebook.com/WarsawRestaurantWeek

ŚLEDŹ > www.instagram.com/warsaw_restaurant_week

ZAREZERWUJ > www.restaurantweek.pl

LISTA RESTAURACJI
-Trattoria Murano
– Trattoria Boccone
– Superiore
– St Antonio
– Spacca Napoli
– San Lorenzo
– Ristorante Repubblica Italiana
– Piazza Ristorante
– Momu
– Mercato Próżna
– Mercato Piękna
– Le Victoria Brassersie Moderne
– La Tomatina
– Gar Jakubiaka
– Chianti
– Al Capone
– Aioli Świętokrzyska
– Aioli Plac Konstytucji

Grzybu

Komentarze