Warsaw Moto Show 2016

Warsaw Moto Show 2016

Zapowiada się niezwykła gratka dla wszystkich fanów motoryzacji. Już wkrótce, bo w dniach od 18 do 20 listopada, odbędzie się kolejna edycja Warsaw Moto Show. Polskie premiery światowych marek, świetne samochody, wystawa oldtimerów, znani rajdowcy oraz masa atrakcji, to wszystko czekać będzie na gości targów w halach Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Zaledwie 15 minut samochodem od centrum stolicy.

Podczas trzydniowej imprezy po raz pierwszy na targach w Polsce zaprezentowane zostaną: zmysłowy Ferrari GTC4 LUSSO – następca Ferrari FF, pierwszego samochodu tej marki z napędem 4×4, najnowsze wcielenie wyścigowego Porsche 911 GT3 R, wyposażonego w czterolitrowy wolnossący, sześciocylindrowy silnik o mocy 500 KM oraz niezawodny Land Rover Discovery, który dzięki zastosowaniu najnowszych technologii sprawdzi się w każdym terenie i w każdych warunkach pogodowych. Dodatkowo na targach odbędzie się polska premiera świetnego KIA Rio. Oprócz premier w halach Ptak Warsaw Expo stanie też mnóstwo innych aut od producentów z całego świata. W strefie eko takie marki jak Infiniti, Mercedes, Tesla, BMW, Nissan, MPX4 i Chatenet pokażą swoje najnowsze rozwiązania ekologiczne. Dodatkowo w tej strefie zobaczymy też rowery oraz coraz popularniejszy nad wisłą Segway.

W strefie Dakar natomiast, będzie można podziwiać ciężarówkę serwisową Man, ciężarówkę rajdową Mercedes Unimog, a także rajdówkę T1 Toyota Hilux iT2 Toyota Landcriuser. W strefie Oldtimer będzie można zobaczyć ponad 300 aut z lat 20-30 XX wieku, legendy czasów PRL, pojazdy amerykańskie, rajdowe, oraz young timery. Pokazane zostaną również specjalistyczne sposoby renowacji zabytkowych aut. Na targach zaplanowano spotkania ze znanymi rajdowcami. Krzysztof Hołowczyc, Petter Solberg, Kajetan Kajetanowicz i Maciej Wisławski – każdy z zawodników będzie miał swoje własne wystąpienia. Nie zabraknie także zespołu motocrossowego Duust KTM Warszawa. Alexandra Kutz pojawi się w Strefie Kobiet Motosportu. Swoją obecność potwierdziły również inne panie reprezentujące różne dyscypliny motorsportu.

Będzie więc wiele okazji dla łowców selfie i autografów. Dla fanów driftu pokaz przygotowała Polska Federacja Driftingowa. Ponadto odwiedzających czeka szereg innych pokazów jak Air-ride i Car Audio, pokaz cynowania, a także gorące show – Bikini Car Wash, przygotowane specjalnie na Warsaw Moto Show przez BMW Klub Warszawa.

Organizatorzy nie zapomnieli również o rozrywkach wirtualnych. Specjalnie dla nich przewidziano Strefę Chiloutu, miejsce gdzie, zarówno dorośli jak i dzieci, będą mogli pograć w gry motoryzacyjne i skorzystać z symulatorów. Podczas targów rozegrana zostanie też druga runda światowej imprezy Euro Off-Road Series. W mistrzostwach modeli zdalnie sterowanych Off-Road weźmie udział blisko 150 zawodników z całego świata. Między innymi mistrzowie Europy i Świata w klasach 2WD oraz 4WD – Dustin Evans, Jörn Neumann, Martin Lee oraz Michał Orłowski. Zawodnicy będą się ścigać na specjalnym torze dla modeli zdalnie sterowanych o łącznej powierzchni 800 mkw. Uczestnicy wystartują w pięciu klasach: 4WD buggy, 2WD buggy, Stadium Truck 2WD Mod & Stock oraz specjalnej klasie 2WD Junior.

Wygląda na to, że odbywające się w dniach od 18 do 20 listopada Warsaw Moto Show będzie świetną imprezą dla wszystkich fanów motoryzacji. I nie tylko dla nich. Wiele atrakcji z pewnością przyciągnie do podwarszawskiego Nadarzyna także całe rodziny. Więcej informacji, w tym harmonogram imprezy oraz rozkład bezpłatnych, targowych autobusów, znaleźć można na stronie internetowej wydarzenia: http://warsawmotoshow.com

W tym miejscu znajdziecie harmonogram imprezy.

Organizator zapewnia bezpłatny dojazd komunikacją miejską na Warsaw Moto Show: z Dworca Centralnego (Al. Jerozolimskie 2) i Dworca Zachodniego. Cena zakupu pojedynczego biletu wynosi 40 zł, dzieci do lat 3 wejście bezpłatne. Organizatorzy zachęcają do zakupu biletów on-line. Linki znajdziecie na stronie http://warsawmotoshow.com, organizatorzy spodziewają się wysokiej frekwencji. Na miejscu na odwiedzających czeka 12 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze