[WARSZAWA] STAND-UP – MARIUSZ KAŁAMAGA & JACEK STRAMIK

[WARSZAWA] STAND-UP - MARIUSZ KAŁAMAGA & JACEK STRAMIK

Rzeczywistość dookoła skłania do poszukiwań powodów do nieskrępowanego śmiechu.Otóż kolejny raz nadarza się wspaniała okazja. A przywożą ją ze sobą dwaj specjaliści od słownej ekwilibrystyki rubasznej, czyli Mariusz Kałamaga i Jacek Stramik!

La Playa, godz. 20:00

MARIUSZ KAŁAMAGA – kojarzony jako człowieka o długich, czarnych włosach, w żółtym sweterku i grubych wełnianych papuciach – czyli Maryjusz z Kabaretu Łowcy.B. No więc jego tu nie zobaczycie…
Przed Państwem Mariusz Kałamaga, komik stand-up comedy, ostry, nieobliczalny – poruszający tematy dla niego ważne. Przewrotnie śmieszny, zwraca uwagę na to co głupie, nonsensowne i kontrowersyjne.

JACEK STRAMIK Jego występy można określić jako mocne, kontrowersyjne, obrazoburcze, jednocześnie bezsprzecznie zabawne. Na scenie nie oszczędza niczego i nikogo, nawet siebie. W sposób przewrotny i zaskakujący żartuje m.in. z religii, patriotyzmu, śmierci, chorób psychicznych i fizycznych, a także z własnych ułomności oraz niepowodzeń.
Pochodzi z Koszalina, gdzie współorganizuje wieczory stand-upowe w ramach tamtejszej sceny, mieszka w Poznaniu, w którym jada, sypia i wykonuje inne standardowe czynności związane z egzystowaniem.

15 lipca, godz. 20:00
La Playa
Wybrzeże Helskie
Wstęp wolny!

HK
Latest posts by HK (see all)

Komentarze