Warszawski Piknik Rodzinny 2023

Już 17 września, w godzinach 12:00-17:00 zapraszamy Was na wielki piknik sportowo-rodzinny na błoniach PGE Narodowego!

Wspólnie ze 120 partnerami przygotowaliśmy dla Was 20 000 metrów kwadratowych atrakcji, animacji, treningów, spotkań ze sportowcami! Na błoniach PGE Narodowego będą czekać na Was trzy strefy: polskich owoców i warzyw, rodzinna  i  sportowa. Pokazy gimnastyczne, wystawa pokazowych łodzi, warsztaty kulinarne, konsultacje z dietetykami, zawody sportowe, spotkanie z kucykami, zwiedzanie szybowca i wiele innych atrakcji już 17 września!

Wstęp na wydarzenie jest wolny! Zapisz się i swoją rodzinę – dzięki temu wiemy, jakiej liczby osób się spodziewać, a także skąd dowiedzieliście się o wydarzeniu: ZAPISY NA PIKNIK

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Miasta Stołecznego Warszawy.

Kliknij na nazwę strefy i zapoznaj się z jej programem

Strefa Warszawskich Dni Rodzinnych

W strefie WDR aktywność dla siebie znajdzie absolutnie każdy – początkujące i zaawansowane mole książkowe, miłośnicy aktywnej turystyki, fani i fanki motoryzacji, eko-świry, którym bliskie sercu jest dobro naszej Planety, czy osoby, marzące o tym, by w przyszłości stworzyć swoją własną grę komputerową. Co więcej? Lekcje muzealne, przejażdżki teatralną rikszą, lekcje matematyki i ćwiczenia doskonalące pamięć. I to nie wszystko!

nds_2021-64 nds_2021-82 nds-195

Strefa Narodowego Dnia Sportu

Miasteczko paraolimpijskie, prezentacje sportów zarówno letnich, jak i zimowych, a być może nawet takich dyscyplin, o których nigdy nie słyszeliście! Poza tym stanowiska polskich związków sportowych, ośrodków sportu i rekreacji, organizacji sportowych, których misją jest zachęcenie Was do uprawiania sportu, produkcji endorfin i aktywnego spędzania czasu. Wszystko pod okiem profesjonalnych trenerów i instruktorów. Sprawdźcie, co jeszcze przygotowaliśmy dla Was w strefie sportowej na naszym pikniku.

najlepsze_zdjecie_3 nds_2021-14

Strefa Polskich Owoców i Warzyw

Strategicznym partnerem aktywnego stylu życia i naszego pikniku są polscy producenci owoców i warzyw. Wspólnie promujemy jeden prosty fakt: warzywa i owoce powinny stanowić połowę tego co jemy w każdym posiłku. Zdrowy tryb życia zaczyna się nie tylko na boisku, czy sali gimnastycznej, ale również na talerzu!

al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa, Polska

Grzybu

Komentarze