Warszawskie Dni Rodzinne 2022

Warszawskie Dni Rodzinne zbliżają się wielkimi krokami!😀🥳❤️ W związku z tym serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału i zarezerwowania czasu w weekend 16-18 września 2022 roku.

Warszawskie Dni Rodzinne to cykliczna akcja organizowana przez Fundację Zwalcz Nudę. W tym roku odbywać się będzie już 16. edycja tego wydarzenia. To okazja do spędzenia aktywnie czasu ze swoją rodziną. A jak wiadomo – wspólnie spędzony czas z dzieckiem to najlepszy sposób na budowanie mocnej więzi i silnej relacji. To również możliwość na lepsze poznanie swojej pociechy!❤️🥰👪
W weekend 16-18 września planujemy dla wszystkich warszawiaków i warszawianek (i nie tylko!) masę atrakcji. Ideą całego wydarzenia jest umocnienie relacji pomiędzy rodzicami a ich pociechami, ale także aktywne spędzanie czasu, które umożliwia lepsze poznanie swoich mocnych stron i zainteresowań. Przygotowujemy bowiem masę BEZPŁATNYCH i skierowanych do rodzin atrakcji w całej Warszawie! 💛😍
Fundacja Zwalcz Nudę nawiązuje współpracę z wieloma placówkami, które w ten wrześniowy weekend otwierają dla chętnych swoje drzwi i zbiera je w jednym miejscu, aby ułatwić zainteresowanym ich odnalezienie. Dzięki temu na mapie Warszawy pojawiają się setki punktów rodzinnych, ciekawych animacji, a wszystko ma formę otwartą, bezpłatną i skierowaną do rodzin 👍😄💕.
👉 W ramach Warszawskich Dni Rodzinnych odbywa się również Piknik rodzinno-sportowy na błoniach PGE Narodowego. W tym roku zapraszamy na niego 18 września w godz. 12:00-17:00. Wstęp jest oczywiście bezpłatny.
👉 Warszawskie Dni Rodzinne: 16-18 września 2022
Piknik rodzinno-sportowy na błoniach PGE Narodowego: 18 września 2022. Wstęp wolny.
❗Jeżeli chcesz przyłączyć się do Warszawskich Dni Rodzinnych jako uczestnik, wystarczy 26 sierpnia zapisać się na wybrane przez siebie wydarzenie – udział jest bezpłatny. Zapisy ruszają 26 sierpnia o godz. 18:00.
👉 Znajdź wydarzenie dla siebie tutaj: https://warszawskiednirodzinne.pl/…/wydarzenia-wdr-2022/
Czekamy na Was! I mamy nadzieję do zobaczenia💙😊🌟!
❗Jeśli chcesz przyłączyć się do Warszawskich Dni Rodzinnych wystarczy, że zorganizujesz wydarzenie lub kilka wydarzeń w swojej placówce w terminie 16-18 września 2022, uzupełnisz formularz zgłoszeniowy:
Warszawskie Dni Rodzinne odbywają się w ramach projektu Kapitan Warszawa Fundacji Zwalcz Nudę, który jest współfinansowany przez miasto stołeczne Warszawę.

al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa, Polska

Grzybu

Komentarze