Warsztaty animacji poklatkowej online

Animacja poklatkowa to stosunkowo proste i niezwykle wdzięczne medium, pozwalające na realizację zamierzeń artystycznych i użytkowych. Pomimo zastosowania cyfrowych metod rejestracji i konwersji obrazu, animacja zachowuje swój niepowtarzalny manualny charakter, który stanowi o jej sile.

Warsztaty będą przeprowadzone za pomocą platformy edukacyjnej Navoica, na której został przygotowany kurs. Zawarte w nim treści w łatwy i przyjemny sposób wprowadzą uczestników w problematykę tworzenia animacji. Kurs bogaty jest w zdjęcia i materiały wideo, pokazujące w praktyce, jak pracować nad autorskimi projektami. Wszystko to jest dopełnione spotkaniami z innymi uczestnikami i prowadzącym w postaci konferencji online na platformie Zoom. Zostaną tam przeprowadzone wykłady oraz rozmowy z kursantami. Chcemy zachować interaktywny i wspólny charakter pracy warsztatowej, w związku z tym prowadzący będzie do dyspozycji dla uczestników w trakcie trwania warsztatów, aby ich wspierać w tworzeniu animacji.
Kurs zakończy się pokazem, na którym przedstawione zostaną stworzone przez kursantów w trakcie warsztatów prace oraz uzyskaniem zaświadczeń o zakończeniu kursu.
Tematem przewodnim stworzonych przez uczestników prac będzie ogólnie rozumiana tematyka powstań, buntów i zrywów społecznych.
Wymagania:
⦁ Aplikacja Zoom
⦁ Rejestracja na stronie platformy
edukacyjnej Navoica: https://navoica.pl/
⦁ Posiadanie aparatu fotograficznego
W warsztatach mogą wziąć udział osoby w wieku 14+, które dokonają zgłoszenia na adres e-mail warsztaty@wielkiczlowiek.pl  lub telefonicznie pod numerem 691 156 476.
Liczba miejsc ograniczona, na zgłoszenia czekamy do 17.11.2020.
Prowadzący: dr Wojciech Kukuczka
logo facebook
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze