Warsztaty Cyrkowe dla dzieci i rodziców w Dzika Strona Wisły

Warsztaty Cyrkowe dla dzieci i rodziców w Dzika Strona Wisły

Zapraszamy na cykliczne – w KAŻDĄ niedzielę od 12.00 do 14.00, darmowe warsztaty cyrkowe w klubokawiarni DZIKA STRONA WISŁY na plac Hallera 5/8 (pomarańczowe drzwi), blisko przyst. Dąbroszczaków lub pl. Hallera.

Warsztaty są skierowane do dzieci +3 lat oraz dla rodziców (jeśli mają ochotę dołączyć).
Zajęcia prowadzą aktorzy cyrkowi z Warszawskiego Cyrku Magii i Ściemy.
Na raz zajęcia bez przerw prowadzi dwóch instruktorów + jedna osoba maluje buzie dzieciom.

Czego uczymy ?
Podstawowa akrobatyka solowa, akrobatyka w duetach (partnerowania), żonglowanie piłkami, chustkami, balans na rola bola, chodzenie na szczudłach, talerzyki na kijkach, nauka skręcania baloników.

Warszawski Cyrk Magii i Ściemy to grupa cyrkowców uczących się oraz absolwentów z Państwowej Szkole Sztuki Cyrkowej w Julinku.
Tworzą spektakle cyrkowo-teatralne, numery cyrkowe, prowadzą warsztaty, animacje cyrkowe.

Serdecznie zapraszamy.

Obowiązuje następujący regulamin rezerwacji na warsztatach:
1. Rezerwacji miejsc na warsztaty można dokonać wysyłając maila na adres: dsw.rezerwacje@gmail.com, podając w temacie tytuł warsztatów oraz w treści liczbę rezerwowanych miejsc (UWAGA! rezerwacje telefoniczne nie będą przyjmowane).
2. Za przyjętą rezerwację mogą Państwo uważać rezerwację potwierdzoną mailem zwrotnym. W razie wyczerpania miejsc również otrzymają Państwo mail zwrotny.
3. Rezerwacji miejsc na dane warsztaty można dokonać od poniedziałku do piątku w tygodniu, w którym odbędzie się wydarzenie.
4. W razie zmiany Państwa planów weekendowych odwołania rezerwacji należy dokonać mailem na ten sam adres najpóźniej do piątku do północy w tygodniu, w którym odbędzie się dane wydarzenie (UWAGA! w przypadku nieodwołania i nieprzybycia dokonanie kolejnej rezerwacji nie będzie już możliwe).
5. Państwa, którzy dokonali rezerwacji, prosimy o przybycie co najmniej 15 minut przed godziną rozpoczęcia spektaklu/warsztatów (UWAGA! Rezerwacje wygasają 5 minut przed spektaklem, wtedy wpuszczamy osoby bez rezerwacji aż do wyczerpania miejsc w kolejności przybycia).
6. Prosimy, aby dzieci przychodziły w towarzystwie nie więcej niż jednego opiekuna.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze